כותרת
> C;
1/1
בריאות

איך עושים ביטוח נסיעות לחו"ל

כרמיאלי בריאותפורסם: 23.08.21 , 18:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בעוד שחלקנו יגיעו פיזית לחברת הנסיעות או לחברת הביטוח כדי לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, חלקנו האחרים ייפנו לדוקטור גוגל. ומה הדוקטור יגיד? הד"ר יגיד שכיום אפשר לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין. הנה כל מה שרציתם לדעת ולא היה לכם את סוכן הנסיעות הנכון לשאול.

סוכני נסיעות של עולם הטרום-גוגל, בדרך כלל יגידו לכם שמומלץ להגיע פיזית לחברת סוכנות הנסיעות כדי לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. אבל שמעו לנו, בימינו אפשר לפתור הכול בעודכם יושבים בבית על הכורסה, שותים כוס ונחים רגל-על-רגל.

אם אתם מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין, זו כנראה ההמלצה שגם הייתם מקבלים מאיתנו. ואם אנחנו חושבים באותו הראש פחות או יותר, בואו נדבר על מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל, חברות ביטוח, סוכנויות נסיעות וכל מה שבין לבין.

ביטוח נסיעות לחו"ל בעידן הנוכחי

העידן נוכחי הביא אתו את הנגיף העולמי העונה לשם קורונה, ממנו צריך להתגונן עד כמה שניתן כאשר טסים לחו"ל. אם אתם מתכננים טיסה בתקופה הנוכחית, "עד שיעבור זעם", יהיה חשוב לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל הכוללת כיסוי על אשפוזים כתוצאה מחשיפה לנגיף, טיפולים הנדרשים כתוצאה מחשיפה אליו וכו'.

בפועל, הנגיף העולמי העונה לשמה של בירה מקסיקנית – הוא לא הדאגה היחידה כשטסים לחו"ל. אם אתם טסים לחו"ל, אתם תרצו לדעת כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל כיסוי מפני גניבות, פציעות, תאונות חלילה, אבדן כבודה ועוד.

מה הוא ביטוח נסיעות פספורט כארד (פספורט קארד PASSPORTCARD)
בשנים האחרונות יש לא מעט מוצרים ביטוחיים שונים, כמו למשל מוצרי ביטוח שנקראים ביטוח נסיעות פספורט-קארד (או פספורט כארד). פוליסת הביטוח הזו מציידת אתכם בסוג של "כרטיס אשראי" פלסטיק, באמצעותו תוכלו לשלם על כל מקרה שבו צריך להפעיל את פוליסת הביטוח.

מעבר למוצר הביטוחי הנ"ל, ישנם עוד מוצרי ביטוח נוספים שמומלץ להכיר לפני שטסים לחו"ל. בשורה התחתונה, אתם טסים למדינה זרה ואתם לעולם לא יכולים לדעת מה יתרחש ומה יקרה. אם כך, הכי חשוב

לפני רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לפי יעד הוא לבחון היטב את ההרחבות ולבדוק שמדובר בפוליסה מקיפה ככל שניתן.

השוואת מחירים ביטוח נסיעות לחו"ל

אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל, אנחנו מציעים גם לבדוק כיצד אפשר לחסוך כסף על ביטוח הנסיעות שלכם. כדאי להכיר פורטלים אינטרנטיים שבאמצעותם אפשר לערוך השוואת מחירים בין סוכנויות ביטוח נסיעות לחו"ל.

לאחר שתערכו השוואת מחירים לביטוח נסיעות לחו"ל, תוכלו לדעת מה המחירים הממוצעים בשוק, כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל וכל מה שבין לבין. ועל הדרך, תוכלו גם לחסוך לא מעט כסף על הביטוח שלכם. לעיתים גם יותר ממאות שקלים במצטבר. בפועל, יש לכם את כל המידע באינטרנט ובאתרים השונים, ככה שאפילו לא צרי לעבוד קשה מדי בשבילו.