כותרת
> C;
1/1
בריאות

ביוזמתו של ראש העיר משה קונינסקי, תועמד דירה בעיר שבה ישהו בבידוד 3 הצעירים מכרמיאל שחזרו מפרו

כרמיאלי בריאותפורסם: 20.03.20 , 12:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מייד כשנודע לראש העיר משה קונינסקי על כך שישנם 3 צעירים מכרמיאל השוהים בפרו ואין ביכולתם לחזור לארץ, הוא יצר קשר שוטף עם הגורמים הנוגעים בדבר במשרד החוץ ועמד איתם ועם בני משפחתם בקשר שוטף בכדי לפעול להחזרתם לארץ בטרם יוטל סגר בדרום אמריקה. כמו כן, דאג לוודא שלכולם יש אישור רשמי והם רשומים על הטיסות. ראש העיר, "הערבות ההדדית חשובה ביותר בימים אלה"

לנוכח המצב ובכדי להיערך בהתאם לקליטתם בעיר עם שובם לארץ, מינה ראש העיר משה קונינסקי את מנהלת היחידה לתכנון אסטרטגי בלשכת ראש העיר לימור אוזן לדאוג הן להעמדתה של דירה בעיר לרשותם של 3 הצעירים שבה ישהו בבידוד מלא בתיאום עם משרד הבריאות ופיקוד העורף והן בהכנתן ברמת החיטוי, נקיון, אבזור הכולל מיטות, מקרר, tv עזרי בישול ועוד תוך שמירה על קשר שוטף ויומיומי איתם.

ראש העיר משה קונינסקי אף הנחה את הצוות לשעת חירום בעירייה לדאוג להכנתה של דירה נוספת בעיר שבה יוכלו לשהות אם יהיה צורך בכך לתקופת הבידוד תושבים נוספים שיחזרו מחו"ל ולא יהיה ביכולתם לנוכח המצב לחזור לביתם".

ראש העיר משה קונינסקי , "בתקופה מאתגרת זו שבה אנו מצויים, הנחתי את צוותי העירייה לעשות כל שביכולתה של העירייה בכדי לסייע לתושבי העיר. הערבות ההדדית חשובה ביותר בימים אלה ואני מודה למנהל כפר הסטודנטים איילים בעיר שמוליק אמור על התגייסותו והעמדת הדירות לצורך כך".

(צילום: לימור אוזן)