כותרת
> C;
1/1
הלב של כרמיאלי

הכתר המרגש של כרמיאל - שינוע חבילות לכל קצוות הארץ מבני משפחה לחיילים תושבי העיר

כרמיאלי הלב של כרמיאליפורסם: 22.04.20 , 22:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: אייל מןצילום תמונות: אייל מן

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי יזם מבצע מרגש ויוצא דופן של חלוקת מאות חבילות לחיילים תושבי העיר. קונינסקי מדגיש,

"פנינו למפעלי 'כתר' אשר מרכז פעילותה בכרמיאל ולשמחתנו, הנהלת המפעל וצוות כתר בקהילה נענו מיד לבקשתנו ולקחו את האחריות על שינוע החבילות לכל קצוות הארץ".

ראש העיר משה קונינסקי , מספר בהתרגשות איך נולדה היוזמה המבורכת, "לפני שלושה שבועות קיבלתי בקשה מאחד ההורים :

'אדוני ראש העיר- כך הוא כתב לי, יש לי שני בנים חיילים, 5 שבועות שהם לא יצאו הביתה ולא ניתן לשלוח חבילות לבסיסים, האם יש לך דרך לעזור לנו ולמשפחות רבות מהעיר שלנו שבמצבנו ? '

"לכן", אומר עוד משה קונינסקי , "בימים אלו, בהם רוב תושבי העיר מכונסים ביחד בבתים והילדים נמצאים בשירות הצבאי כבר שבועות רבים הגעגוע אליהם והריחוק קשים ביותר, החלטנו לבדוק את ההיתכנות. ביקשתי מלימור אוזן מנהלת היחידה לתכנון אסטרטגי ליצור קשר עם הגורמים בצה"ל ולקבל את כל האישורים, פנינו כאמור למפעלי "כתר" אשר מרכז פעילותה בכרמיאל והנהלת המפעל וצוות כתר בקהילה נענו מיד לבקשתנו ולקחו את האחריות על שינוע החבילות לכל קצוות הארץ".

ראש העיר מבקש גם להודות לחברת מועצת העיר לימור מזור אשר בנה חייל בשירות סדיר, כאשר שתיהן - לימור מזור ולימור אוזן שקדו במשך מספר ימים על הכנת רשימות ובקשות, שוחחו עם ההורים וכך יצאנו לדרך לצורך איסוף חבילות המשפחות במטרה להעביר אותן לילדיהן - החיילים שנשארו בבסיסים".

"כמובן שלא שכחנו את חיילי העיר הבודדים ורכשנו עבורם חבילות באהבה", אומר ראש העיר משה קונינסקי ומבקש לציין, "לא שכחנו את חיילי כפר הילדים שלנו וגם אליהם הגענו. נרגשים הגיעו ההורים ביום שני האחרון אל רחבת העירייה נושאים בידם 124 חבילות של אהבה שהועמסו יחד עם עשרות חבילות נוספות שהוכנו לחיילים הבודדים ולחיילי כפר הילדים ע"י צוות עובדי העירייה על המשאיות של כתר שיצאו לדרכן אמש לחלוקת החבילות מגבול הצפון ועד לאילת הכל בשביל החיילים הכרמיאלים שלנו".

השלמה לפרוייקט נעשתה היום כאשר חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הצעירים בעירייה עו"ד חיים שוקרני וראש ראש העיר משה קונינסקי הגיעו לבתיהם של שלושה חיילים בודדים המתגוררים בכרמיאל ומסרו להם את החבילות שנרכשו ע״י העירייה.

לסיכום, אומר ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, "אנחנו מחכים לכם חיילים שלנו, שתחזרו בריאים ושלמים ובנימה אישית, גם אני מחכה ומתגעגע לבתי - תו הקצינה שלי שאותה לא ראיתי כבר 6 שבועות".

בתמונה ראש העיר משה קונינסקי וחברת מועצת העיר לימור מזור מסייעים למבצע

(צילום: אייל מן)

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי (ראשון משמאל) וחבר מועצת העיר ומחזיק תיק הצעירים עו"ד חיים שוקרני (ראשון מימין) מחלקים חבילות שנרכשו ע"י העירייה לחיילים בודדים 

(צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

הכתר המרגש של כרמיאל - שינוע חבילות לכל קצוות הארץ מבני משפחה לחיילים תושבי העיר. ראש העיר משה קונינסקי נוטל חלק פעיל

(צילום: אייל מן)