כותרת
> C;
1/1
מדורים נוספים

טיפים מנצחים לניקוי הרכב בצורה יסודית

כרמיאלי מדורים נוספיםפורסם: 31.01.24 , 17:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הרכב שלנו הוא הרבה יותר מאשר מכונה על גלגלים אשר לוקחת אותנו מנקודה אחת לאחרת. אנחנו מדברים על מכונה משוכללת אשר רבים מאיתנו רואים בה סוג של 'בית שני'. אם אתם רוצים להבטיח כי תמשיכו לנהוג על רכב נקי, מדיף ריח טוב וכזה שנראה טוב, יש לנו כמה טיפים עבורכם. בעיניים שלנו אין טוב יותר מאשר לנהוג במכונית המדיפה ריח טוב וכזו בה אתם מרגישים פשוט בנוח. רוצים לקבל כמה טיפים מנצחים? אנחנו כאן כדי לעזור לכם.

טיפ ראשון, התחילו מהחלק החיצוני

לנקות מחוץ לרכב זה תמיד הרבה יותר פשוט. הכי טוב זה להתחיל מבחוץ ואז להיכנס פנימה. חשוב לבחור בתבונה סבון לשטיפת רכב. פשוט משום שאתם לא רוצים להשאיר שריטות כחלק מתהליך הניקוי ואתם בהחלט רוצים לראות את הלכלוך יורד. גם מהגלגלים למשל או על מכסה המנוע. נקודות בהן יש נטיה ללכלוך עיקש להתרכז בכמות גבוהה יחסית. אגב, ברגע בו יהיה לכם סבון לשטיפת רכב איכותי, אתם פשוט תגלו כי תהליך הניקוי הופך הרבה יותר מהנה וכי אתם מוצאים את עצמכם מנקים יותר. סתם כיוון שברגע בו יש לכם את הציוד המתאים, מטבע הדברים, אתם רוצים לנקות יותר.

טיפ שני, הוציאו את כל מה שאפשר להוציא מהרכב לפני תחילת העבודה

כאמור, הכניסה פנימה הופכת מורכבת יותר. כיוון שבתוך הרכב ישנם משטחים שונים הדורשים מענה מעט אחר. קודם כל, הביאו אתכם שואב טוב. הוציאו את כל מה שאפשר להוציא מהרכב החוצה. אם יש לכם שטיחים לרכב, קודם כל שאבו אותם מחוץ למכונית בצורה יסודית. לאחר מכן, אתם יכולים להשתמש בחומר ניקוי, ממש כמו זה המיועד לכביסות ועכשיו תוכלו להשאיר את השטיחים להתייבש מחוץ למכונית. אחרי שהוצאתם את השטיחים אפשר להיכנס פנימה ולטפל במושבים. מושבים זה אתגר משמעותי יותר, שכן אתם לא יכולים להשאיר אותם להתייבש בחוץ. לכן, עם מגבת לחה הספוגה בחומר כמו סבון לשטיפת רכב החלו לנקות את המושבים. כדאי לעשות זאת ביום קיץ חם וכמובן, לפתוח חלונות ודלתות כדי לתת למושבים הזדמנות להתייבש כנדרש.

טיפ שלישי הוא להקפיד על עבודה באופן קבוע

ככל שתקפידו על ניקוי המכונית לעיתים קרובות יותר, כך גדלים הסיכויים כי תוכלו באמת לשמור על הרכב נקי באופן רציף לפרק זמן משמעותי. אנחנו תמיד ממליצים לבחור יום פעם בחודש או פעם בשבועיים בו אתם מטפלים במכונית. הקפידו כמובן להחזיר נוזל לשמשות, למלא את מיכל המים והשמן ופשוט לדאוג לכך שהמכונית תמשיך לשרת אתכם לאורך זמן רב. האמינו לנו, אין דבר מהנה יותר מאשר לנסוע במכונית מטופלת כמו שצריך. אגב, אתם תמיד יכולים לשים תוכנית אהובה ברדיו או פלייליסט מנצח. כך העבודה תעבור בקלות ובהנאה רבה.

קרדיט-Photo by Adrian Dascal on Unsplash