כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

כיצד בוחרים חברת ביטוח לביטוחים הכי חשובים שלנו - הנה השיקולים

כרמיאלי נדל"ן וכלכלהפורסם: 25.11.20 , 14:55ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לכולנו יש לא מעט ביטוחים שאנחנו עושים לאורך השנים, ויש לכך אינספור סיבות. לדוגמה, אם מדברים על ביטוח הדירה או על הביטוח המשכנתא, הרי שמדברים על ביטוח שאנחנו מתבקשים וחייבים לעשות, שכן הבנק דורש את זה מאתנו. לעומת זאת, אם מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל, זה לא עניין של דרישה אלא עניין של היגיון בריא, כי אף אחד לא היה רוצה למצוא את עצמו חולה או מתמודדים עם בעיה רפואית קשה בחו"ל. לכן זה לא משנה אם מדובר על ביטוח כזה או אחר, כי מה שכן חשוב, זו השאלה איך בוחרים חברת ביטוח אחת טובה מבין אינספור חברות ביטוח שקיימות היום בישראל. אם גם אתם נמצאים היום בדילמה בנושא הזה ורוצים לקבל החלטה נכונה, אנחנו מציעים לכם לעצור, לבחון את השטח ורק בהמשך להחליט מי תהיה חברת הביטוח הכי טובה מבחינתכם.

חברות ביטוח – כל מה שחשוב לברר מראש

הימים שבהם כולנו בחרנו את חברות הביטוח שלנו רק בהתאם להמלצות של ההורים, השכנים או החברים הכי טובים עברו חלפו להם. אנחנו חיים בעידן הרבה יותר מהיר ודיגיטלי, מה שמסביר מדוע היום, גם כאשר מחפשים חברות ביטוח טובות, האינטרנט הוא הכתובת הנכונה שיכולה לסייע. אנחנו ממליצים לכם לבדוק, בעת בחירת חברת הביטוח שלכם, נתונים שונים כמו:

  • באיזו שנה הוקמה החברה?
  • איזה סוג של ביטוחים מציעה החברה?
  • האם תוכלו לקבל תחת קורת גג אחת את כל שירותי הביטוחים הדרושים לכם?
  • עד כמה החברה אמינה?
  • האם החברה נותנת מענה יעיל?

בסופו של דבר, אין ספק שהנתון הכי חשוב שיש זו השאלה האם ברגע האמת חברת הביטוח תיתן לכם מענה מקצועי או לא. זה לא סוד שיש הרבה מאוד חברות ביטוח בישראל שדווקא כאשר הלקוחות זקוקים לעזרתן, הן מתנערות. הופכות את הלקוח לאשם ובפועל לא נותנות לו את המענה ואת הכיסוי שמגיע לו. לכן ברור מדוע תרצו להימנע מבחירת חברת ביטוח כזאת וזו גם הסיבה שבגללה יש משמעות אדירה לחוות הדעת שתוכלו למצוא אודות החברות השונות.

כמה תשלמו בסיכומו של דבר?

לבסוף, עוד נתון שישפיע כמעט על כל אחד מאתנו כשהוא מחפש חברת ביטוח כזו או אחרת, זו השאלה כמה תעלה לנו הפוליסה. זה לא משנה אם מדובר על ביטוח החיים שלכם, על ביטוח הרכב או על כל ביטוח משמעותי אחר, כי מה שחשוב זה לקבל את הטוב ביותר תמורת המחיר הכי אטרקטיבי שיש. לכן אנחנו כן ממליצים לכם לעשות השוואת מחירים וגם לבדוק מה בדיוק תכלול הפוליסה שעליה אתם חותמים. כך תוכלו להבטיח שבסופו של דבר תצאו מרוצים וכי לא תשלמו מחירים מופקעים עבור השירות שמגיע לכם.