כותרת
> C;
1/1
מדורים נוספים

למה להיעזר בטופ פולישינג לאיתור חברת ניקיון ופוליש?

כרמיאלי מדורים נוספיםפורסם: 18.02.21 , 17:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

טופ פולישינג הוא פורטל שירותי ניקוי, פוליש לרצפות, ניקוי ספות ועוד. כל עוד אתם צריכים אנשי ניקוי מומלצים לניקוי דירה או כל דבר אחר, תוכלו להיעזר בפורטל. בואו נבין במה הוא יסייע לכם, כיצד יחסוך לכם עלויות ניקוי ועוד. הנה כמה טיפים לגבי השוואת מחירים בין חברות ניקוי מומלצות.

מתכננים פוליש למרצפות? ניקוי פוליש בדירה הוא לא תהליך מאוד מורכב, אבל כן צריך לדעת לצלוח אותו נכון. בשורה התחתונה, אם מסתייעים בחובבים בכדי לבצע ניקוי רצפות עם פוליש, אפשר בטעות גם לגרום לנזק במרצפות. למשל, מרצפות גרניט ופורצלן לא תמיד יכולות להיחשף למכונות פוליש וחומרי פוליש. לאחר שסקרנו את פורטל טופ פולישינג, גילינו עוד כמה דברים מעניינים. הנה המידע:

במה יסייע לי פורטל טופ פולישינג?

אם אתם צריכים סיוע באיתור חברת פוליש מומלצת, יש לכם את האינטרנט ששם נמצא כל המידע שלכם. יחד עם זאת, ישנם גם אתרי אינטרנט שעלולים להטעות. למשל, למסור לכם מחירי פוליש שאינם עדכניים. לאחר שסקרנו את פורטל טופ פולישינג, גילינו כי יש שם גם מחירון פוליש לדירות, מחירון ניקוי דירות, מחירון פוליש למרצפות ועוד.

בפורטל טופ פולישינג גילינו את כל מה שצריך לדעת לפני הזמנת שירותי פוליש לדירות. למשל, מחירים לפוליש דירות. בואו נעבור על מחירים לפוליש מדרגות, מחיר פוליש קריסטלי ועוד. קודם כל, כדאי לדעת כי מחיר פוליש ווקס למדרגות מתומחר לפי מדרגה, לא לפי מ"ר. אם אתם מעוניינים לבצע פוליש מדרגות, לפי מחירון פוליש של טופ פולישינג, זה יעלה לכם 10 – 18 ₪ למדרגה.

כמה עולה פוליש קריסטלי ופוליש מרצפות?

אם אתם מעוניינים להבריק את הריצפה באמת, אתם מדברים על פוליש שנקרא הברקה קריסטלית. עבודה זו מתומחרת לפי מ"ר, כ-20 – 332 ₪ למ"ר. רוצים לבצע פוליש ווקס למרצפות? מחיר ממוצע לפוליש מרצפות הוא כ-10 – 14 ₪ למ"ר.

לא פעם, יש גם א הצורך לבצע פוליש לרצפת בטון. רצפת בטון היא מורכבת יותר להברקה. מאחר שהמלאכה היא שונה, היא גם מתומחרת אחרת. למעשה, פוליש בטון משמעותית יותר יקר מפוליש מרצפות רגילות של בית. פוליש לרצפת בטון יעלה לכם כ-35 – 44 ₪ למ"ר. המחיר הנ"ל כולל מריחת סילר.

כמה עולה לעשות פוליש למרצפות גרניט פורצלן?

כבר עכשיו אנחנו נדגיש, מרצפות גרניט ופורצלן לא אמורות להיחשף למכונות עוצמתיות של פוליש. שלא במתכוון ולא בזדון, חברת הניקוי יכולה לגרום לכם לנזק במרצפות אלו ממש בקלות. אם אתם רוצים לבצע פוליש לגרניט פורצלן, צריך להשתמש בחומרי פוליש ייעודיים עבור כך.

כמו כן, העבודה צריכה להיעשות במקצועיות ובזהירות. מחיר פוליש גרניט פורצלן הוא כ-19 – 25 ₪ למ"ר. צריכים מידע נוסף? פורטל טופ פולישינג זמין עבור השוואת מחירים לניקוי פוליש. לאחר השוואת מחירים בין חברות פוליש מומלצות, תוכלו לבחור בטובה ביותר. בקרו כעת – https://top-polish.co.il