כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

מדוע כולם רוצים לרכוש נדל"ן ביוון?

כרמיאלי נדל"ן וכלכלהפורסם: 31.05.20 , 11:50ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כל שנה מחדש, עם עליית ממד המחירים לצרכן והחשיפה אודות מחירי הדיור העולים בהתמדה בישראל, עולה לתודעה הציבורית הדיון אודות אפשרויות ההשקעה בנדל"ן. כמעט בכל כתבה בתקשורת או בכל דיון מקצועי בנושא, השקעות נדל"ן ביוון מסתמנות כאפיק ההשקעה האהוב ביותר על הישראלים. שלא מו אף מדינה אחרת, יוון מציעה למשקיע הישראלי אינספור אפשרויות להשקעה ויכולה להיות מיקום מושלם שיבטיח לכם תשואות גבוהות לנכסים העתידיים שלכם. אבל מה הם כל היתרונות של השקעות נדל"ן ביוון? כדי לקבל את תמונת המצב המלאה, אספנו לכם את המידע העדכני ביותר בכתבה הבאה.

נדל"ן ביוון – חגיגה של נכסים וביקושים

באגן הים התיכון יש כמה וכמה מדינות שצוברות בשנים האחרונות פופולריות שיא בתירות, כאשר בראש הרשימה עומדת יוון, על שלל האיים המיוחדים שלה. ולכן, מידי שנה, מיד עם תחילת הקיץ תיירים רבים מציפים את חופי האיים היוונים ואיתם מגיעה גם עלייה חדה מאוד בדרישות להשכרת נכסים ברחבי המדינה. לא רק למטרות תיירות ונופש, אלא גם לאנשים שרוצים לשהות באיים לתקופות ארוכות יותר. כפועל יוצא, ההזדמנויות השונות של המשקיעים בנדל"ן ביוון, פורחות לקראת עונת הקיץ ומאפשרות לכם להחזיר את ההשקעה על הנכסים בתשואה גבוהה יחסית. לא כל שכן, כאשר אתם רוכשים נכס במדינה שכנה, עלויות התפעול ואחזקת הנכס לאורך זמן, נמוכות הרבה יותר. באופן כללי המחייה ביוון זולה אל מול מדינות אירופה האחרות, אך במיוחד אם יש בידכם את האפשרות לתפעל את הנכס בעצמכם, אתם יכולים לחסוך בעלות חברת האחזקה ולהפוך את הנכס לרווחי הרבה יותר.

לצד כל זאת, חשוב לזכור כי בכל הנוגע לרכישת נדל"ן ביוון, העלויות הראשוניות של נכסים הן זולות מאוד. כך נוצר מצב שבו אתם יכולים לרכוש נכס גדול יותר, או שני נכסים, בעלות של דירה אחת במרכז הארץ. בשילוב שלושת הגורמים הללו, ברור לכול כי ההחלטה הרציונלית ביותר היא לרכוש נכס להשקעה ביוון, ויפה שעה אחת קודם.

בחירה קלה שמתאימה לכם – היא הדרך הנכונה ביותר למצוא נכס

בדומה לתהליך החיפוש של נכס מגורים, או נכס עסקי, גם כאשר אתם מחפשים נכסי נדל"ן להשקעה, מומלץ לעבוד על פי קריטריונים מוגדרים מראש ומאוד ברורים. כך, לאורך תהליך העבודה על הנכס, יהיה לכם הרבה יותר קל למקד את החיפושים ולהביא לידי מיצוי כל תהליך מחקר. בשורה התחתונה, ההחלטה הנכונה היא ההחלטה שתגרום לכם לרכוש נכס בתשואה גבוהה שיהיה לכם קל מאוד לנהל. וכדי להגיע למצב כזה, אתם רוצים להכיר את השוק ולפעול בצורה ההגיונית והנכונה ביותר בתנאים הנוכחיים. אם אין בידכם את כל המידע הדרוש, ייתכן ואתם צריכים לפנות לאנשי מקצוע בתחום, שיכולים ללוות אתכם כל הדרך עד להצלחה.