כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

מדריך מסחר עצמאי במניות

כרמיאלי נדל"ן וכלכלהפורסם: 01.10.21 , 07:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
לסחור במניות זו חגיגה אמיתית. הרבה התרגשות, הרבה מתח, והרבה הזדמנויות לכסף אמיתי, כסף שלרוב לא נגיש לנו בצורה אחרת. תנו לכסף שלכם לעבוד בשבילכם, אומר המשפט המפורסם, ועם הבורסה לניירות ערך אתם יכולים באמת ליישם את זה. לפניכם מדריך מסחר עצמאי במניות, מדריך קצר ותמציתי מאוד שנועד בעיקר לעורר עניין וסקרנות, ולכוון אתכם מה כדאי ללמוד עוד.
אם אתם שוקלים להתחיל לסחור עצמאית במניות, מדריך זה הוא הבסיס הראשוני, מעין שלד מחשבה שדרכו תוכלו לתת לתשוקה שלכם לקרום עור וגידים, ולחשבון המסחר שלכם להתחיל לטפוח דרך ידע וניסיון, ניתוח סטטיסטי, וחיבור לאנשים הנכונים.
ידע זה כוח - מדריך מסחר עצמאי במניות:
  1. מה זה בכלל מניה – לא פחות ולא יותר מאחוז שותפות בחברה מסחרית שהונפקה בבורסה. אתם ממש מחזיקים בחלק מהחברה.
  2. איך סוחרים בה – יש בורסות רשמיות בכל העולם שמאפשרות מסחר בשעות הפעילות שלהן, דרך בנקים, ברוקרים ובתי השקעות או אפליקציות ברוקר (שגם מאחוריהן יש ברוקר)
  3. איזה מניות יש שם – מניה זו מילה שמתפתחת להרבה סוגים – מניות הנהלה, מניות דואליות, מניות בכורה ומניות רגילות. מומלץ לקרוא ולהכיר לפחות את ההגדרות הבסיסיות שלהן.
  4. לא לסחור בלי ללמוד – אתם חייבים, אבל פשוט חייבים ללמוד את התחום, בעיקר כדי לקבל ברקסים ושכל. ללמוד איך לקנות, איך לשים בלם הפסד, מתי לצאת, ועוד, זה ידע של חובה.
למה לסחור עצמאית?
כשאתם סוחרים עצמאית אתם נהנים מהריגוש והעניין הרב שתחום זה מביא עימו. מעבר לריגוש, יש גם את ההצלחה הכלכלית שמגיעה עם הזמן ועם הסבלנות. בנוסף אתם חוסכים הון לא קטן בתשלומים לאנשי מקצוע, סכום אותו תם יכולים להשקיע במסחר או פשוט להשקיע בקורסים ולימודים.
המדריך מסחר עצמאי במניות נועד למי שמתעניין במסחר עצמאי, ובשנים האחרונות השוק הזה הלך וטפח, הכפיל ואף שילש את עצמו, ובארה"ב מדברים על הרבה מעבר לכך. המסחר העצמאי בשוק המניות חוסך המון כסף, ומשאיר את הכוח בידיים שלכם. לא עוד תלות במהלכים של יועץ השקעות שלקח על עצמו לסחור בכסף שלכם. אתם אחראים, לטוב או לרע, ועם מספיק למידה ותושייה – זה בעיקר לטוב.