כותרת
> C;
1/1
בריאות

מכשירי שמיעה 2020 – איך לבחור את המכשיר הנכון ללקות השמיעה?

כרמיאלי בריאותפורסם: 17.11.20 , 12:18ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

במידה בלתי מבוטלת אנחנו חיים בעולם שבו יש כל כך הרבה פתרונות טכנולוגיים, גם לבעיות הבריאות הפשוטות ביותר. האנשים אשר מתמודדים עם לקויות שמיעה, יכולים כיום לקבל את הפתרונות הנכונים ביותר לצרכים שלהם, רק על בסיס שימוש פשוט במכשיר שמיעה. כך שמדובר על שיפור משמעותי באיכות החיים ובאורח החיים של אנשים עם לקויות מולדות או נרכשות. רכישת מכשירי שמיעה 2020, היא משימה קלה יחסית אותה אתם יכולים לבצע על בסיס ניסיון מקצועי של אנשי צוות בחנויות ייעודיות לתחום השמיעה. אבל רגע אחד לפני שאתם נכנסים לחנות שמיעה ומבקשים לקבל את המידע על קטלוג המוצרים העדכני ביותר, חשוב להבין איך לבחור את מכשיר השמיעה האופטימלי לצרכים שלכם או של בן המשפחה שלכם.

בחירת מכשירי שמיעה 2020 – מישה מקצועית ומנוסה

אם אתם רוצים להבטיח בחירה נכונה של מכשירי שמיעה 2020, לטובת טיפול בכל לקות שמיעה שהיא, רצוי להתייחס ל:

  1. הלקות ממנה סובל המטופל – ישנן לקויות שמיעה מורכבות מאוד, מולדות ובלתי פתורות, שאיתן קשה יותר להתמודד מבחינת היכולות של מכשירי השמיעה המתקדמים ביותר שקיימים כיום. אבל ישנן גם לקויות שמיעה שמבוססות על ירידה באיכות השמיעה בשל הידרדרות קוגניטיבית בגילאים מבוגרים. צריך לעשות את האבחנה בין כל סוג של לקות ולמצוא את הפתרון המתאים ביותר לצרכי המטופל.
  2. סוג מכשיר השמיעה – מכשירי שמיעה סמויים וגלויים קיימים כיום בשוק והם מתאימים לצרכים טכניים ואישיים של כל לקוח. אתם צריכים לבצע התאמה של סוג מכשיר השמיעה לטובת הדרישות של המטופל.
  3. יכולות עמעום הרעשים – רצוי לבחור מכשירי שמיעה שיכולים לצמצם את רעשי הרקע בצורה משמעותית ולאפשר שיחה אפקטיבית ונוחה בכל סיטואציה חברתית או מקצועית.
  4. עלות מכשיר השמיעה – לא ניתן לרכוש מכשיר שמיעה מבלי לתת את הדעת על עלות המוצר ועלות התחזוקה לאורך השנים. אם חשוב לכם להבטיח שהמוצר ישרת את המטופל בצורה הכי טובה שיש, אתם צריכים לתת את הדעת על פרמטרים כלכליים.

בחירה אישית – לא יכולה לבוא ללא ליווי מקצועי

על פניו, כל אחד יכול לדעת מה הם הצרכים האישיים שלו בכל מה שנוגע לרכישה של מחשב שעולה. ברור מאוד מה הן הבעיות ומה עם האתגרים איתם אתם מתמודדים. אבל כאשר אתם צריכים לבחור מכשירי שמיעה 2020 מתוך קטלוג רחב ומגוון, זו יכולה להיות משימה מאוד מורכבת שלא תמיד מתאימה להבנה הטכנית האישית של כל לקוח. ועל כן, מומלץ לפנות ויפה שעה אחת קודם לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים, שמכירים את המצב האישי שלכם ויכולים לבצע את סדרת הבדיקות להתאמה של מוצר מושלם לצרכים שלכם, הן בהווה והן בעתיד לבוא.