כותרת
> C;
1/1
בריאות

מרפאת שיניים גורדון

כרמיאלי בריאותפורסם: 23.07.19 , 09:34ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

תחום כירורגיית פה ולסת הוא תחום מורכב ברפואת השיניים. את תואר ה 'מומחה' מקבל הרופא רק לאחר מס' שנים נוספות של לימוד.
היות שבישראל המקצוע הוא התמחות ברפואת שיניים בלבד, המועצה המדעית שליד ההסתדרות לרפואת שיניים היא זו המוסמכת להעניק תואר מומחה. תואר המומחה מוענק לאחר התמחות של 5 שנים במסגרת בתי חולים שאושרו לצורך מתן ההתמחות על ידי המועצה המדעית לרפואת שיניים.
רק לאחר לימודים מסיביים ומבחנים קשים בנוסף, זוכים לתואר המיוחל. כל שנה בישראל, רק רופאים בודדים, יחידי סגולה הופכים למומחים.

ולמה אני מטריחה אתכם בכל המידע הזה? כיון שכמעט בכל מרפאת שיניים מבצעים היום טיפולים כירורגיים של עקירות, ניתוחים, שתלים וכדו'. טיפולים אלו הם רגישים ועדינים במיוחד ולא רק מבחינה קוסמטית/ אסתטית. מדובר במקומות רגישים הקרובים או אף נוגעים לפעמים בעצבים רגישים וחשובים מאד באזור הראש והפנים. דרושה מומחיות מיוחדת עמ"נ לטפל בבטחה באזורים אלו. במרפאת השיניים שלנו מבצע את כל הטיפולים הכירורגיים המורכבים המומחה ד"ר רונן גספר - רופא מומחה בכיר במחלקת כירורגיית פה ולסת בבית חולים כרמל שבחיפה.
ד"ר רונן גספר מדויק, מיומן, מהיר ומקצועי ביותר. הלקוחות שלנו גם החששנים שבהם ברגע שעוברים תחת ידי המומחה מס' אחת שלנו - מתקשים להאמין שהנה, הם כבר אחרי הטיפול, מתאוששים מהר וחוזרים מייד לשגרה.
היום בעולם האינסטנט שלנו, בו התרגלנו 'לתקתק עניינים' אנו עלולים להתפתות להבטחות של רופאים המבצעים את הטיפולים הכירורגיים גם השתלים המורכבים שבהם תוך ימים ספורים - ובמחירים מוזלים... אין ספק, מפתה ביותר. תחילת שבוע אני מתקשר להזמין תור לעקירה, סופשבוע אני יוצא עם שתל מובנה וכתר...
ד"ר גספר המומחה שלנו מאמין בשיטה של השקעה בטוחה גם אם היא לוקחת זמן. אם אתם מחפשים שתל תוך יום, אנו לא הכתובת. ד"ר גספר יבדוק תחילה לעומק את מצב הפה ויתאים טיפול אינדיווידואלי לכל פציינט. אמנם את הטיפול הכירורגי עצמו הוא מבצע במהירות האור וכמעט ללא כאב... אך אח"כ תקראו לבדיקות נוספות ורק לאחר שהמומחה בטוח שהשתל במקום, הגוף מקבל את השתל ואין דחיה, ניתן להמשיך בתהליך ביסודיות, אך בבטחה - עד לתוצאה מושלמת של שיניים חדשות ויפהפיות שיהפכו לחלק טבעי מהחיוך שלכם... ????
בפעם הבאה שאתם מקבלים המלצה לביצוע טיפול כירורגי, בדקו מעבר למחיר. האם הרופא שמבצע את הטיפול הוא מומחה? האם ניתן לקבל עליו המלצות? כמה נסיון יש לו בתחום? עד כמה הוא מוכן לבוא לקראתכם במתן אחריות על הטיפול?
וזכרו תמיד! יש דרך ארוכה שהיא קצרה. אתם לא תרצו לחזור חלילה לתיקון פגמים, או ביצוע שתלים חדשים כיון שהגוף דחה את השתלים ה'מהירים' שנעשו.

לפרטים ויצירת קשר עם מרפאת גורדון: 072-3953060


בתמונה
ד"ר רונן גספר התותח (עומד משמאל) לאחר יום טיפולים מוצלח ללקוחות מרוצים ????.
על הכסא עוד לקוח מרוצה שחשש ובדק והעיקר יצא מחייך בסוף... ????