כותרת
> C;
1/1
בריאות

פלזמה ג‘ל, הרבה יותר ממילוי נפחים

כרמיאלי בריאותפורסם: 03.09.23 , 12:03ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מילוי באמצעות הזרקות פלזמה ג‘ל הוא אחד החידושים המרגשים ביותר בתחום מילוי נפחים וטיפולי הצערת העור. זהו טיפול מתקדם, 100% טבעי, המביא לתוצאות מיידיות המשולבות עם השפעה ארוכת טווח. הטיפול מתאים לנשים וגברים, ונותן מענה למגוון בעיות בעור הפנים.

הרצון לעצור את פגעי הזמן ולהחזיר את הגלגל לאחור תמיד קיים בלבנו. עור הפנים שלנו משתנה עם השנים, ובגלל מאפייניו הייחודיים פגעי הזמן בולטים בו מאוד. נשים וגם גברים מתחילים לסבול מתופעות של עור נפול ורפוי, הופעה של קמטים, שינוי בגמישות העור ומראה מבוגר יותר. הזרקות פלזמה ג‘ל מסייעים להחזיר את המראה הצעיר של העור, ולהעניק לו את המראה המתוח והחיוני שאבד עם השנים.

מה זה פלזמה ג‘ל

בשנים האחרונות הייתה התקדמות גדולה בתחום טיפולי הצערת העור, זאת בזכות השילוב בין המחקר המדעי לבין תחומי הקוסמטיקה. בזכות זה פותחו טיפולי פנים איכותיים יותר, בטוחים יותר ואף זולים יותר. בזכות המדע למדנו לייצר חומרי מילוי בעלי ערך מוסף, חומרי מילוי אשר מעוררים תהליכים ביולוגיים טבעיים של התחדשות רקמות ושיפור מראה העור.

הזרקות פלזמה ג‘ל לוקחות את הטיפולים הקיימים עוד צעד אחד קדימה מכל הבחינות - הטיפולים מאפשרים להעניק יותר בטיחות ופחות תופעות לוואי, מראה טבעי יותר, השפעות ארוכת טווח ואפילו חיסכון בעלויות.

פלזמה ג‘ל הוא חומר 100% טבעי המופק מדמו של המטופל/ת. האפשרות לטפל באמצעות חומר מילוי המופק מגופו של המטופל, מאפשרת לנו למנוע זיהומים חיצוניים ותגובתיות יתר של מערכת החיסון. ולכן הטיפולים בטוחים יותר ומתאימים גם למטופלים בעלי רגישויות.

חומר ההזרקה מוכן לנגד עיניו של המטופל/ת. זהו תהליך שבו נלקחת דגימת דם מהמטופל/ת, ולאחר מכן היא עוברת תהליך הכולל זיקוק גורמי גדילה, והכנת הג‘ל. התוצאה המתקבלת היא ג‘ל בעל צבע ומרקם הדומה לשומן הטבעי של הגוף.

הג‘ל יוזרק לאזורים בפנים (או בידיים), בהתאם לצרכים הטיפוליים. הוא יעניק תוצאות מידיות של מילוי נפחים. וזאת תוך כדי שמירה על מראה ותחושה טבעית טובים יותר ממה שניתן להשיג בטיפולי בוטוקס או הזרקות חומצה היאלורונית.

מלבד התוצאות המיידיות (הוספת הנפח), הג‘ל מביא לשחרור אטי של גורמי גדילה המעודדים את ייצור הקולגן. כתוצאה מכך רקמות העור יעברו תהליך התחדשות ארוך, והמראה ילך וישתפר בשבועות שלאחר הטיפול.

למי הטיפול מתאים

הזרקות פלזמה ג‘ל מתאימות לגברים וגם לנשים. ניתן לבצע אותן בכל גיל, ולתת מענה למגוון בעיות אסתטיות ובעיות של הזדקנות עור הפנים. באמצעות ההזרקות ניתן למצק את עור הפנים, למלא נפחים, להעלים קמטים ולהחזיר לעור הפנים את המראה הצעיר והחיוני.

הטיפול מבוצע באמצעות הזרקה לנקודות נבחרות. הוא אינו כואב, אך ניתן להשתמש בחומר אלחוש על מנת להקל על אי הנוחות שבדקירות. משך הטיפול הוא כשעה וחצי עד שעתיים, וניתן לחזור לשגרה מלאה מייד בסוף הטיפול.

תוצאות יופיעו מייד בסוף הטיפול, ושיפור נוסף יופיע בשבועות שלאחר מכן. תוצאות הטיפול הראשון יחזיקו מעמד כשלושה חודשים, אך החל מהטיפול השני תוכלו ליהנות מתוצאות לטווח ארוך יותר - כתשעה חודשים עד שנה.

פלזמה ג‘ל - חיסכון גם במחיר

לצד היתרונות הרבים של טיפולי פלזמה ג‘ל, הם גם מביאים חיסכון משמעותי בעלויות. תהליך הפקת הג‘ל מעניק לנו 12 מזרקי ג‘ל. בעזרתם ניתן לתת מענה לכל בעיות עור הפנים, וכל זה בעלות של כ – 5,500 שקלים.

אילו הייתם מבצעים טיפול דומה באמצעות חומצה היאלורונית, גם אם היינו משתמשים בחומצה ברמה סבירה מהרף הנמוך, 12 מזרקים היו עולים כ 15,000 שקלים. כך שמדובר על טיפול יעיל בפחות מחצי המחיר.

PRP CLINIC - המרפאה המובילה להזרקות קוסמטיות

טיפולי פלזמה ג‘ל נחשבים לטיפולים בטוחים ובעלי יעילות שהוכחה במבחנים קליניים. על מנת ליהנות מהיתרונות של הטיפולים, ולבצע אותם בצורה בטוחה, חשוב לעשות אותם אך ורק באמצעות רופא.

במרפאת PRP CLINIC תעברו אבחון והתאמה אישית של הטיפול באמצעות רופא מנוסה. למרפאתנו ניסיון רב בהזרקות קוסמטיות, תוך כדי הקפדה על כל התוויות משרד הבריאות והתאמה אישית של הטיפול לצרכים של המטופלים והמטופלות.

עד היום הענקנו טיפולים רבים לנשים וגם גברים. בזכות טיפולים חדשניים הצלחנו להעניק מענה למגוון בעיות אסתטיות, ולתקן את נזקי הזמן. לייעוץ אישי התקשרו עכשיו.

לפרטים נוספים: 058-4664664

  קרדיט תמונה PEXELS