כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

פנינת הנדלן שעומדת לפרוץ בשנתיים הקרובות - קרקע להשקעה בחדרה

כרמיאלי נדל"ן וכלכלהפורסם: 09.01.22 , 10:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

חדרה הצליחה לעשות את הלא יאומן ולהפוך לאחת הערים האיכותיים ביותר למגורים בישראל, עיר הנמצאת על קו הים אך במחירים של עיר ללא ים. אין פלא שפרויקטים רבים בחדרה קמו לאחרונה ורכישת קרקע להשקעה בחדרה הפכה למצרך מבוקש בקרב משקיעי נדלן חכמים שמחפשים בדיוק את אותן ערי נדלן המוערכות בחסר ואשר המחירים בהן נמוכים יחסית לערים דומות אחרות ופוטנציאל הצמיחה בהן גבוה בהרבה.

רכישת קרקע להשקעה בחדרה – השקעה חכמה לעתיד

א.ב מוראנו מתמחה בשיווק ומכירת קרקעות למכירה באזורי הביקוש החמים בישראל. אנו מציעים קרקעות בערים שמצאנו כטובות ביותר למגורים ולהשקעה, וחדרה נמצאת בראש הרשימה לצד ערים אחרות שאולי נחשבות על הנייר מבוקשות יותר כמו רעננה, הוד השרון, קדימה צורן ועוד. אנו מציעים קרקע להשקעה בכפר סבא, קרקע להשקעה בהוד השרון ובערים שרוניות נוספות אך חדרה היא עיר יוצאת דופן במיקום שלה, הנמצא בין חיפה לתל אביב ולכן תושבי העיר יכולים ליהנות מכל העולמות ולהרגיש שמיקום העיר שלהן מעולה ובנוסף לכך העיר עצמה היא עיר איכותית המספקת כיום את כל מה שצריך לתושביה.

למה זה הזמן הטוב ביותר למי שמתעניין ברכישת קרקע להשקעה בחדרה

קרקע להשקעה בחדרה היום היא אחת הקרקעות המבוקשות ביותר מכל הסיבות שמיננו כאן ועוד. הנה רשימת הסיבות המלאה לרכישת קרקע להשקעה בחדרה שכל משקיע נדלן צריך להכיר. נקודה לחשבה: מחירי הקרקעות בעיר כבר לא זולים אמנם כמו לפני כמה עשורים או שנים אך חדרה היא אחת הערים שפוטנציאל הצמיחה שלהן גבוה יותר משל ערים אחרות שבהן עליית המחירים כבר מוצתה.

חדרה על הים – תושביה המקומיים של חדרה לא מבינים למה רבים לא יודעים שעיר שלהם היא עיר עם ים! וממש כמו תל אביב, בת ים, אשדוד, נתניה וחיפה, גם חדרה נהנית מרצועת חוף גדולה ומתפתחת ומציעה תיירות פנים שרק עכשיו מתחילה להתפתח. פוטנציאל הפיתוח בחדרה עצום ויחסית לשער הערים שציינו כאן, יש לחדרה עוד המון לאן לגדול בתחום הזה.

מיקום מעולה – חדרה ממוקמת בין תל אביב לחיפה ולמעשה מציעה לתושביה מיקום איכותי ותשתיות תחבורה המאפשרות לתושבי המקום לעבוד גם בתל אביב וגם בחיפה בקלות. תוסיפו לכך את הסיבה הקודמת והעובדה שהעיר נמצאת על חוף הים וקיבלתם מיקום שקשה להתחרות בו בישראל ועדיין במחירים של ערים זולות בהרבה במיקומים פחות טובים!

פרויקטים שאפתניים – חדרה רק עכשיו מתחילה לגלות את פוטנציאל הנדלן שלה. בעיר מתחילים לצוץ פרויקטי נדלן ברמה גבוהה והעיר מבינה שכמו שאשדוד ואשקלון יכולות להרשות לעצמן להתפתח מבחינה נדלנית עם שכונות חדשות ואיכותיות, כך גם חדרה יכולה ובאמת בשנים האחרונות אפשר לראות חברות בנייה, יזמים וקבלנים המביעים עניין מוגבר בחדרה ומעוניינות להקים פרויקטי מגורים חדשים לתושביה וילדיהם.

מחירים אטרקטיביים – עם כל הסיבות האלה לא הספיקו לכם, חדרה הצליחה איכשהוא לשמור על רמת מחירים נמוכה יחסית לכל היתרונות שהיא מציעה, הן בקרקעות והן בנכסים. מתי שהוא ולמעשה כבר עכשיו, המחירים בעיר יתחילו לעלות כאשר יותר ויותר משקיעי נדלן מכירים בכל היתרונות שיש לעיר להציע ויודעים שאם יחכו יותר מדי, המחירים רק ילכו ויעלו בעתיד הקרוב מאוד. הקורונה גם כן תרמה ללחץ על המחירים וכל משקיע נדלן חכם ידע לזהות את חלון ההזדמנויות שנפתח בעיר להשקעה בה ורכישת קרקע להשקעה או כל נכס נדלן אחר במחיר שעדיין נחשב נמוך יחסית.

והריי החדשות: המגמה הכללית אחרי הקורונה בשוק הנדלן היא עליית מחירים

לא צריך להיות מומחה נדלן גדול כדי להבין מה קורה כרגע בשטח. הקורונה שיתקה את הבנייה ועצרה את התחלות הבנייה. בד בבד לכך הביקוש הכללי למגורים ולקרקעות לא ירד ותוסיפו לזה את הביקושים הנוספים שיצרה הקורונה בשל הרצון של משפחות רבות לעבור לגור בערים ובשכונות פתוחות ומרווחות יותר. מגמה נוספת שתרמה כך היא מגמת המעבר לעבודה מהבית או עבודה היברידית, כמה ימים במשרד וכמה ימים בבית. משפחות מבינות שעדיף להן לגור בערים ושכונות מגורים חדשות המציעים חלקות אדמה ובתים פרטיים או בתים משותפים נמוכים ולא לגור בבנייני המגורים רבי הקומות שכבשו את ישראל עד לקורונה.

לגור בבית פרטי או להשקיע ברכישת קרקע – א.ב מוראנו

היתרונות של מגורים בבית פרטי ברורים אך לא כולם יכולים להרשות זאת לעצמם. השיטה להגיע לבית פרטי היא על ידי התעניינות ברכישת קרקע או נכס בשלבים התחלתיים ובמחירים נמוכים ולא לחכות לשיווק הקרקע או הפרויקט רק לאחר שכבר נבנה.

א.ב מוראנו מציעה למשפחות ולמשקיעי נדלן את הפתרונות הטובים ביותר בעולם הנדלן ואת ההזדמנויות הטובות ביותר הקיימות. אפשר בחלט להגיע לחלום הקרקע או הדירה בישראל, גם אם יש לכם הון עצמי לא גבוה ובעזרת משכנתה נוספת לרכוש קרקע להשקעה, לפתח אותה, למכור אותה או לגור בה בהמשך. נשמח לפרט עוד בפגישה ולהראות לכם כיצד הדבר אפשרי גם עבור מי שמעוניין לקחת ברצינות את ההזדמנות שקיימת כיום בתחום, לפני שהמחירים שוב עולים בצורה דרסטית.

מתעניינים רכישת קרקעות למכירה בחדרה והסביבה, חיפה והקריות או בערי השרון? א.ב מוראנו מספק מעטפת של שירותים וליווי אישי מלא בכל עסקת רכישת קרקע להשקעה כדאית קיימת. אנו משווקים כרגע מספר פרויקטים מעניינים בכל רחבי הארץ, מציעים קרקע להשקעה ברחובות בשכונות החדשות, פרויקטים וקרקעות בחיפה והקריות ובערי השרון האטרקטיביות: רעננה, הוד השרון ועוד. מוזמנים לקבוע פגישה לבחינת התאמה לכניסה לאחד הפרויקטים שלנו לפני שהמחירים שוב עולים כפי שקורה כל הזמן בישראל. בהצלחה והתראות.

א.ב מוראנו - קרקעות למכירה

שלמה המלך 37, קרית אונו 5542133

טלפון: 03-949-9669

abmoreno.co.il

FREEPIK