כותרת
> C;
1/1
אוכל

קרנבל הבשר של "סאלח דבאח ובניו" מגיע לדיר אל אסד

כרמיאלי אוכלפורסם: 29.12.21 , 10:37ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי החגיגה בסניפים בבאר שבע ובעין המפרץ, רשת הקמעונאות "סאלח דבאח ובניו" מביאה את חגיגת הטעימות והמבצעים על מגוון ענק של בשרים לדיר אל אסד

אחרי החגיגות בסניפים בבאר שבע ובעין המפרץ, רשת הקמעונאות "סאלח דבאח ובניו" מביאה את קרנבל הבשר לסניף דיר אל אסד במתחם 'דבאח מול'. במסגרת החגיגה ייהנו הלקוחות מטעימות הבשר מוצרי הבית של הרשת וכן מבצעים והנחות על מגוון ענק של בשרים.

אחרי טקס הדלקת הנרות בחג החנוכה והכריסמס במתחם ה'דבאח מול' באירוע מרהיב עם עץ חג מולד בגובה 18 מטר ועשרות אלפי חוגגים, רשת "סאלח דבאח ובניו" דואגת ללקוחותיה גם לקראת השנה החדשה ומעניקה הנחות חסרות תקדים על מגוון רחב של בשרים.

קרנבל טעימות הבשר חינם בסניף דיר אל אסד ייערך בימים רביעי וחמישי הקרובים (29-30.12) מ-16:00-20:00, כאשר המבצעים על הבשר יחלו ביום רביעי ויימשכו עד יום שישי, רגע לפני שפותחים את שנת 2022.

לואי עומרי מנהל השיווק של רשת 'סאלח דבאח ובניו' ומתחם ה'דבאח מול': "קרנבל הבשר הוא המשך ישיר לחגיגות הכריסמס שערכנו החודש ולאירועים שאנחנו דואגים להפיק ללקוחות הרשת ותושבי הסביבה. אחרי ההצלחה הגדולה של הקרנבל בסניפים שלנו בבאר שבע ובעין המפרץ, אנחנו שמחים להביא את חגיגת הבשר לדיר אל אסד ולתת ללקוחות שלנו ליהנות מטעימות של הבשר המשובח של הרשת וכן ממבצעים חסרי תקדים שלא קיימים בשום מקום אחר".