כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

שר הביטחון בני גנץ בישר לראש העיר כרמיאל משה קונינסקי על אישורו להקמת פרוייקט מגורים בכרמיאל המיועד למשרתים בכוחות הביטחון

כרמיאלי נדל"ן וכלכלהפורסם: 07.06.22 , 10:25ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: אייל מן

שר הביטחון בני גנץ בישר לראש העיר כרמיאל משה קונינסקי על אישורו להקמת פרוייקט מגורים בכרמיאל המיועד למשרתים בכוחות הביטחון

ראש העיר משה קונינסקי הודה לשר הביטחון בני גנץ : "זהו הישג חשוב לביסוסה של כרמיאל כעיר יהודית וציונית בגליל ולהמשך פיתוח כרמיאל כמרכז החיים בגליל. בקרוב החשיפה לאנשי הקבע וכוחות הביטחון".

מעיריית כרמיאל נמסר כי, המדובר בפרוייקט שאותו העירייה מקדמת ביוזמתו של ראש העיר משה קונינסקי מזה שנתיים מול מינהלת המגורים של צה"ל ומשרד הביטחון.

"אני מבקש להודות לכל השותפים - ממשרד הביטחון, מנהלת המגורים של צה"ל, צוות מינהל ההנדסה בעיריית כרמיאל ולמינהל מקרקעי ישראל ", אמר ראש העיר משה קונינסקי, שפעל לקידום הקמת מתחם מגורים שבו עשרות יחידות דיור במסגרת ההיערכות להעתקת בית הספר הטכני של חיל האוויר מהקריות לכרמיאל.

בית הספר הטכני - המכללה של חיל האוויר יוקם בכרמיאל על מתחם ענק בכניסה המערבית לעיר, בשטח של כ-60 דונם. העבודות להקמת בית הספר הטכני צפויות להתחיל הקרוב ועל-פי התכנון אמורות להסתיים תוך כשלוש שנים.

ראש העיר משה קונינסקי : "אני משוכנע שהמעבר של ביה"ס הטכני לכרמיאל והקמת מתחם המגורים החדש לאנשי כוחות הביטחון, יביאו לחיזוק האוכלוסייה הצעירה ויתרמו ותתרום מאוד למינוף ומיתוג העיר כאטרקטיבית. אני גם רואה בכך הזדמנות יוצאת דופן להודות לאנשי כוחות הביטחון על שירותם למען המדינה".