כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

תנור חימום קונים חכם לחורף חם

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 21.05.17 , 09:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


בסוף כל חורף מגיע הרגע שבו כל אחד מסיק את המסקנות שלו ומבין אם פתרונות הסקה שיש לו בבית נוחים לו ונותנים מענה לצרכים שלו. אם השנה הזאת הצלחתם להגדיל את המשפחה או עברתם לבית גדול יותר, בוודאי הפקתם לקחים והבנתם שלחורף הבא יש להגיע מצוידים היטב בפתרונות חימום נכונים יותר ולצרכים המשתנים שלכם. כך שכיום, בדיוק כשנגמרת העונה הקרה מתחילה העונה החמה של מציאת תנור חימום נכון לכם ובמחירים נוחים יותר. רוב הסיכויים גם שבינתיים התחדש המלאי שאתם יכולים ליהנות ממנו בחנויות השונות, ולבחור ממה שנוסף לפי הביקוש ולפי האיכות שהוכיחה את עצמה. כעת אתם חכמים יותר ויודעים מה חסר לכם, ולכן זהו הזמן לעשות סר מחירים ובדיקת מצאי בשוק כדי להבין מה מציעים לכם.

למי מתאימים תנורים ניידים וקטנים יחסית?

אם הבית שלכם קטן, אתם משפחה קטנה או חיים לבד, גרים באזורים שאינם סובלים מקור עז במשך ימים רבים בחורף, זה ברור שהצרכים שלכם קטנים יותר ממי שהקור אצלו מהווה בעיה אקוטית. אינכם רוצים לסבול מקור אבל מצד שני גם לא נורא מבחינתכם אם לא כל הבית יהיה מוסק בצורה מסיבית, אלא רק החדר שבו אתם נמצאים ואין ילדים או אנשים נוספים שחיים אתכם. לכם יתאימו פתרונות נקודתיים כמו מזגנים, תנורי הלוגן או ספירלה, רדיאטורים שאפשר לנייד מחדר לחדר, או כל תנור חימום קטן שנוח לכם אתו. מומלץ רק לשים לב לעלות הצריכה האנרגטית של תנורים כאלה משום שהם עלולים להסתכם בהרבה יותר גם אם תסתפקו בתנורים קטנים משום שאינכם פעלתניים למדי ברחבי הבית.

תנור חימום מסיבי לאנשים שקר להם באמת

מי שחי בהרים, בצפון הארץ או בדרומה, וסובל מהלילות והימים הקרים יודע שרק תנור חימום מסיבי יכול לעשות את העבודה. תנור חימום כמו קמין שפועל על כל מיני סוגים של אנרגיה יכול לספק הסקה מעולה, מהירה וזולה יחסית למי שצריך להסיק את הבית שלו שעות רבות. קמין יכול גם להסיק בית במהירות ובצורה אחידה, תלוי היכן מתקינים אותו ומהו מבנה הבית. ככל שהבית זקוק לחימום יותר מורכב, קמין עושה את העבודה ביעילות מקסימלית כשהוא שולח חום בקביעות לכל חלקי הבית. כל שנותר הוא להחליט אם אתם מתכוונים להסיק את הבית בעזרת קמין הפועל על גז, חשמל, פלט של פסולת עץ, עצים של ממש או סולר. זה תלוי גם במבנה הבית שלכם ואם אפשר לבנות ארובה לכל תנור חימום אצלכם.