כותרת
> C;
1/1
לימודים

סדנת שיפורי רכב למי היא מתאימה?

כרמיאלי לימודיםפורסם: 24.08.17 , 15:21ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


אביזרי רכב לשיפור ביצועים הם חלק מהחוויה בנהיגה של כלי הרכב החדשים שאנחנו רואים היום. על הכביש עולים יותר ויותר אנשים שנוסעים במכוניות משוכללות שכל המנגנונים שלהם מחוברים למחשוב ולכן הם מדויקים יותר ומספקים חוויית נהיגה בטוחה ונעימה יותר. שיפורי רכב רבים נוספים לכלי רכב כאלה בעיקר בשלב הייצור משום שהיום ברור לנו שזה חלק בלתי נפרד מהמכונית, אולם אפשר להוסיף את האבזור הזה גם לכלי רכב שאינם יוצאים כך מפס הייצור. האבזור מיועד בעיקר לרכב יוקרה או לדגמים של יצרנים מסוימים אבל הוא הולך ומתרחב מדי יום. מכיוון שלא מדובר רק בפינוק אלא בצורך ממשי של אבזור שיפורי רכב שמצילים חיים, משתדלים לסנכרן אותם עם כמה שיורת כלי רכב שאפשר ומתאימים לתנאים הבסיסים. הרי צריך מערכות מחשוב מתאימות כדי להתקין אותם.

למה מתאימים שיפורי רכב?

שיפורי הרכב שאנחנו מוצאים היום בשוק מיועדים בעיקר למי שמעוניין בניווט משופר, באזרי בטיחות שמסייעים לו לנהוג בצורה זהירה ובטוחה יותר ועוד שפע של שיפורים שמקלים על הנסיעה. הכל מיועד בעיקר לנהג אבל גם הנוסעים ושאר הנהגים נהנים מכך שהרכב מצליח להפגין ביצועי נהיגה טובים יותר. יש בהם אביזרי ניווט און ליין שהם לגמרי המילה האחרונה. במקום להתחבר לטלפון מתקינים מסכים ברכב עצמו והם מתחברים למערכת ווייז המקורית ועובדת כדרך מגע במסך לנוחות הנהג. כך לא צריך להיות תלויים בטלפון הסלולרי שלכם ויש לכם תמיד מערכת ניווט און ליין במכונית עצמה. המערכת גם מתעדכנת כל הזמן במפות ושינויים ומוסיפה לכם גם חישובי עומסים חיוניים. נוסף על כך, אפשר למצוא גם דיבורית ותושבת לטלפון הסלולרי במגוון גדלים ותצורות שמקילה עליכם את הנהיגה מבלי להיתקל בדיבורית ומבלי להתקשות להפעיל אותה עם בלוטות.

מה עוד אפשר להציע לכם לשיפור הרכב?

אחת הבעיות העיקריות היא בטיחות בנהיגה ולכן כל מצלמה מאחור ומקדימה שיכולה להראות לכם את השטח עוזרת לכם לנהוג טוב יותר. מצלמות רוורס ודרך שמתעדות ומשפרות גם ברוורס הן הנחוצות ביותר לכל נהג וכאלה אפשר למצוא משוכללות מאוד לשיפור הרכב. הוסיפו לזה גם חיישני תנועה וחניה מעולים שפותרים כל כך הרבה חיכוכים בחניה. ואם תרצו ליהנות תוכלו להתקין מערכות מולטימדיה בידוריות כדי שגם הנוסעים שלכם ייהנו. הילדים ייהנו ממסכים אחוריים לטלוויזיה, מקלט דיגיטלי משוכלל, חיבורים לאינטרנט ולדיוידי וברכב עצמו תוכלו להתקין תאורת LED שמקילה עליכם בכל שעה, במיוחד כשצריך לטפל בילדים בנסיעה בשעות החושך.