כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

חשיבותה של כריתת עצים בבית פרטי

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 24.11.17 , 11:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


בית אשר מכיל גינה, הוא בית אשר דייריו יכולים ליהנות מהמרחב הטבעי ומהאוויר הפתוח, מבלי לצאת מהבית. אולם, גינה היא דבר אשר דורש טיפוח תמידי, בכדי שהיא אכן תהיה מרחב טבעי ונעים לשהייה. טיפוח הגינה איננו כולל רק רכישת אבירים ורהיטים הרלוונטיים באופן ספציפי עבור גינות, אלא גם ובעיקר, פעולות הכוללות את טיפוח הפן הטבעי שבגינה – שתילת עצים, טיפוח דשא, שתילת פרחים מיוחדים ועוד. לאחר ששותלים עצים והם מתחילים לגדול בגינה, הרי שיש צורך ממשי להזמין גנן מקצועי העוסק בתחום גיזום עצים או כריתת עצים בבית פרטי. גנן יוכל לסייע לכם לעצב את הגינה שלכם באופן מושלם ולשמור על העצים שלך בריאים ואיכותיים.

החשיבות שבכריתת עצים בבית פרטי

לכאורה, ישנם אנשים אשר חושבים כי כריתת עצים בבית פרטי, היא בהחלט לא דבר נחוץ. אולם, חשוב לדעת שגיזום עצים או כריתת עצים בבית פרטי, בצורה הנכונה, הן פעולות אשר מתבצעות לטובת האסתטיקה הכללית של הגינה ולטובת העצים עצמם. ישנה חשיבות מהותית לפעולות אלו מכמה סיבות:
1.      עצים אינם יכולים לצמוח בכל צורה. לא פעם, העצים מכילים ענפים חלשים או שהם עצמם אינם מספיק בריאים ואיכותיים. עצים או ענפים מעין אלו יש לכרות, לטובה העץ כולו או לטובת הגינה הכללית.
2.      האסתטיקה של הגינה היא דבר חשוב בהחלט ולכן, חשוב מאוד להקפיד על מראה עצים מסוגנן ומעוצב בדיוק בצורה ובאופן, אשר יעניקו לכל גינה מראה אסתטי ומסודר. גיזום עצים לצרכים אסתטיים לרוב לא צריך להתבצע יותר מפעם בשנה. אולם, כמובן שיש לבחון כל גינה לגופה ולהיעזר בעצתם המנוסה של אנשי מקצוע בתחום הגננות
3.      שמירה על עצי הפרי – אם בחרתם לשתול עצי פרי בגינה שלכם, כדאי שתדעו שחשוב מאוד לבצע בהם פעולת גיזום של ענפים חלשים או לא בריאים, בכדי שהפירות יוכלו לצמוח על העץ בצורה טובה ואיכותית
4.      חשיפתם של העצים לשמש – בכי שהעצים יצמחו כראוי, הרי שהם זקוקים לשמש. לא פעם, כאשר עץ גדל על עץ אחר או כאשר עץ כלשהו בגינה לא חשוף מספיק לשמש מסיבות שונות הכרוכות בעומס יתר של ענפים בו, הרי שיש צורך לעסוק בפעולת כריתת עצים לא טובים או גיזום ענפים בעץ עצמו, אשר יאפשרו לכל העצים בגינה לקבל את מלוא השמש אשר לה הם זקוקים בכדי לצמוח ולגדול.
5.      עיצוב בצורה נכונה, התואמת באופן ספציפי לכל עץ, מעניקה לכל עץ את המראה האידאלי ומחסנת אותו מפני פגעי מזג האוויר