כותרת
> C;
1/1
אירועים

הגיע הזמן להציע נישואין? תכנון הצעת נישואין מרגשת

כרמיאלי אירועיםפורסם: 13.02.19 , 13:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


כשהקשר מתהדק ואתה חש כי זו האישה של חייך, איתה אתה מעוניין לחיות יחד והיא זו שתהיה האימא של ילדייך, אתה מתחיל לחשוב ולתכנן את הצעת הנישואין המרגשת.
החברים שלך ובני המשפחה הציעו הצעות נישואין מקוריות וכעת גם אתה חושב איך להפתיע ולהציע הצעה יוצאת דופן כדי להרשים את הכלה המיועדת בהיקף ההשקעה שלך.
הגיע הזמן להציע נישואין? כך תפתיע אותה

הגיע הזמן להציע נישואין? כך תפתיע אותה בדרך מקורית ובמועד שהיא לא תחשוד שהדבר יקרה. בסתר ליבה מחכה כל בחורה ליום שבו היא תקבל הצעת נישואין, היא חושבת שזה יקרה במהלך נסיעה רומנטית לעיר ציורית מעבר לים, במהלך יום כיף בספא או ביום ההולדת שלה.
כל האפשרויות הללו פתוחות, אך הכיף הגדול הוא לקבל הצעת נישואין בזמן שהיא אפילו לא חושדת שהדבר יקרה וכך להפתיע אותה בגדול.
הגיע הזמן להציע נישואין? זה הזמן לרכוש טבעת אירוסין
הגיע הזמן להציע נישואין? כך תפתיע אותה בטבעת אירוסין יוצאת דופן ביופייה. ההיצע של טבעות האירוסין הוא רב, הן קיימות עם יהלום, סוליטר ומבחר יהלומים נוספים סביבה הטבעת.
המבחר הגדול כולל טבעות העשויות מזהב לבן, זהב צהוב או שילוב בין שתי המתכות היפהפיות הללו בסגנונות קלאסיים או יצירות יוצאות דופן מודרניות בשילוב צורות שונות כמו חצים על הטבעת הייחודית.
לחתן המיועד די קשה לבחור את הטבעת שאהובתו תאהב וגם קשה לו לדעת במדויק מה המידה שלה. ברוב המקרים הוא לוקח מתוך הטבעות בבית טבעת אחת כדי לרכוש את טבעת האירוסין במידה הרצויה.
הגיע הזמן להציע נישואין? כך תפתיע אותה בתכנון של יום יוצא דופן, אפשר להציע לה לנסוע אתך דרומה ליום עבודה שנראה שגרתי אך בדרך להגיע למנחת של כדור פורח ולטוס אתו מעל כל השדות היפהפיים בדרום, ליהנות מהפריחה ותוך כדי להציע לה גם כוס יין וגם הצעת נישואין מרגשת, לתאם יום כיף בספא, בטיול למדינה מרתקת, בבית, או במסיבה שאליה יגיעו כל בני המשפחה והחברים, היא תחשוב שהיא מגיעה למסיבת יום הולדת של חברה אך למעשה כולם התכנסו כדי לחגוג יחד את הצעת הנישואין שהיא תקבל בכניסה למסיבה.
להתרשם מטבעות נישואין
לאחר הצעת הנישואין המרגשת, מתחילים לתכנן את החתונה המרגשת ולטפל באין ספור סידורים ותכנונים לפרטי פרטים. אחת המשימות החשובות היא להגיע לאולמות התצוגה של התכשיטים כדי להתרשם מטבעות נישואין ולבחור את המתאימות ביותר עבורם.
ההיצע הנרחב כולל טבעות נישואין יפהפיות מזהב צהוב, זהב צהוב ושילובים מדהימים של זהב לבן וזהב צהוב. הטבעות הן צרות או רחבות, עם כיתוב מסקרן או בלעדיו.
כל אחד מבני הזוג מגיע להתרשם מטבעות נישואין רבות בחנות התכשיטים בוחר מבין הטבעות המעוצבות והמיוחדות את זו שמתאימה לו במיוחד, בצורתה בגווניה ובמרקם הייחודי שלה.