כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

מסעדות בכרמיאל

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 24.09.13 , 07:44ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כמה המלצות טעימות

כמה המלצות טעימות לרעבים,

היום כבר לא צריך להתאמץ בשביל לאכול טוב ובוודאי שלא לנסוע אל מחוץ לעיר.

בכרמיאל מצליחים כל הזמן להשתפר ולהביא אלינו את הטוב ביותר.

יותר ויותר מסעדות נפתחות , לנו מבחר המסעדות והטעמים גדל ומשמח.
קהל היעד לכתבה זו הוא הכרמיאלי וכל אורח שמגיע לעיר בה אנחנו מתגאים. אני מנסה להביא אליכם  את טעם המסעדות שיש בכרמיאל.
אבל לפני הכל בדקתי ונעזרתי בעין מקצועית וקצת יותר היגיינית, את התחום ושאלתי את עצמי כמה שאלות מרכזיות לגבי ניקיון המקום, ההיגיינה הסביבתית ואף האישית של המלצרים, שחלקם בשיער אסוף, חלקם במדים ותווית של שם על החולצה באופן מקצועי ומכובד להיותם מלצרים.
כמובן שלא פסחתי על ההצצה של המחיר וכמובן טעם האוכל, וכל אלה, איך לא? באווירה  כרמיאלית, אחרת.
 אולי עם טאץ' בין-לאומי שמעיד על תודעת שירות גבוהה יותר.
תרבות האוכל היא רחבה וגדולה מן הסתם כל-כך שכל אדם ומכל עדה יכולים למצוא את הדבר הטעים ביותר לטעמם. להלן כמה ניצנים מענף ההסעדה, יש חומוסיות, מסעדות מסורתיות, מסעדה הונגרית ורומנית, אוכל מרוקאי, מסעדות אסיאתיות: אוכל סיני ותאילנדי, מאכלים רוסיים מבית אמא, מסעדות מזרחיות, מסעדת המבורגרים דשנים שהם גאוות מקום, אוכל בריא וטעים , מאכלים אוטנטיים שדרך עיצוב וכלה בשירות לא נופלים ממקומות גדולים עם ניסיון וידע של דורות.
ישנן מסעדות כשרות ומסעדות מזון מהיר, חושבת שלנו כבר לא חסר דבר בנושא זה בעיר.
ניתן לקנות אוכל הבייתה על משקל בימי שישי וחגים המקומות כבר עמוסים ומגיעים בשעות של בוקר מוקדמות להספיק לקנות מכל הטוב שמוצע במקום.
ישנן מקומות מקסימים שנעים לשבת בהם באקלים הכרמיאלי, לאכול ארוחות בוקר מוצלחות מרעננות.
לשתות סוגי קפה עשירים וחברתיים טעימים. ארוחות צהריים וגם ארוחות עסקיות במחירים שווים.
תפריטים מעוצבים, מושקעים ועשירים במגוון של טעמים, מנות גדולות ומחירים לא גבוהים.
מיקום המסעדות מתפרש על  המדרחוב , בשדרה הקסומה ובאזור התעשייה ובמתחם של ביג שמהר מאוד הפכה לנקודה חמה בעיר. המסעדות בעיר בהחלט מצליחות להביא כבוד לביקורת המסעדות המסורתיות ואני מאמינה שבכל מה שקשור לביקורת מסעדות אין תחליף לחיך מיומן והשכלה קולונרית.
לא נשכח את כל הפיצריות שאנשים אוהבים לסעוד בהם, משפחות עם ילדים מתענגים ומלקקים שפתיים ולא הצלחתי עדיין להחליט איזו פיצרייה הכי טובה בעיר.
גם מבתי קפה ובארים נהנים הכרמיאלים ואחרי שטעמתי מאכלים נפלאים בכמה מקומות שקטים ונעימים בהם ישבתי לאכול, די הופתעתי שבסיומה של ארוחה נהדרת עם קינוחים מרתקים, בדרך כלל מתחשק לי לשיון, אחרי שובע מוחלט של כל החושים אך במקום זה עשה לי חשק להתחיל מחדש את כל הטוב הזה שהוצע.
במיוחד שקינוחים כמו הקרואסונים, עוגות גבינות ושוקולדים נמצאו בקינוח בכמה מקומות.
אחרי סיבוב מסעדות בעיר, טעימות , הצצה מאחורי הקלעים אל תוך המטבחים, הכרת בעלי הבית, כמה מלצרים וחיוכים, אני יודעת שאנחנו נמצאים במקום טוב, שבעל הבית באמת רוצה לפנק , לפנק ולפנק אותנו.
לוקח אחריות על כל צלחת שיוצאת, ולוקח לתשומת ליבו כל הערה של לקוח , מתייחס למקום שלו ולניהול ואלינו באהבה כנה וההוכחה נמצאת תמיד בהמון שפוקד את המקום, שיושב סביב השולחנות.
בתאבון.