כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

יוליה – מעצבת לכם את העסק

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 09.12.13 , 12:25ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יוליה רוחוביץ, בת 37, אישה יפה וחייכנית, נשואה הגיע אלינו מאוקראינה בשנת 1995 כשהייתה בת 19 , היא עלתה ארצה לבד.

במקצועה היא מהנדסת טקסטיל למדה ב"שנקר" יותר מארבע שנים ולאחר כמה שנות עבודה מסודרת, תפקיד ומשכורת ראוייה, החליטה שהיא משנה כיוון, צריך הרבה אומץ להיות נאמן לאושר הפנימי שלך, היא עזבה הכל, והלכה אחרי אהבתה האמיתית שהיה ציור, יצירה, כשרון אומנותי שלא יושם עד תום מאז ילדותה. ועל כן הלכה ללמוד עיצוב גרפי, היא עובדת היום כעצמאית בהרבה שעות במשרד שלה עם עובדת נוספת ונהנית מכל רגע. יוליה מעניקה את שירותיי הגרפיקה בעיצוב בכזו הנאה מהיצירות שהיא מכינה ומרצה הרבה לקוחות שמחים.

היא מסבירה לי שחשוב לדעת להתמקד ולהעביר מסר חזותי מסוים, בשילוב הסלוגן אותו בחר הלקוח. הכוונה לייצר למותג ערך ייחודי שיבדילו אותו מאחרים ויזכרו אותו, את הסימנים והצבעים והוא אשר יוסיף לקידום מכירות, את כל התורה הזו יוליה לא רק מבינה כי אם יודעת ומעניקה את השרות החשוב הזה, יש בעבודתה את מירב האיכות, הביצועים והחדשנות

האתגר הכי גדול שלה היא אומרת: " זה להיות קשובה ללקוח, להבין את מה שהוא רוצה, מבקש והכי חשוב להצליח לקלוע למטרה" היא מחייכת ומוסיפה שזה תמיד מצליח לה ואוהבת גם לעזור ולהעניק מהידע שלה, וגם מהטעם האיכותי.

חשוב לה גם לעמוד בזמנים, לא משנה כמה עמוסה היא, היא עומדת בקצב עבודה שהבטיחה ועל כן חוזרים אליה ותמיד מצטרפים לקוחות חדשים מרוצים.

רוב הלקוחות הם מוסדות ציבורים גדולים, עירייה, מתנ"סים, עסקים וגם מחוץ לכרמיאל יש הזמנות.

 עם כשרון ידע ניסיון וגישה של יוליה, לא מתווכחים.

לפרטים נוספים על יוליה שירותי גרפיקה  – לחצו כאן