כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

אקדמיית LFA - הצלחה מבחוץ מתחילה מבפנים

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 18.12.13 , 12:57ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עולמה החיצוני של לודמילה, משקף את עולמה הפנימי.

לודמילה פרידמן מטפחת את התלמידות ואת עתידן, היא כמו מגדל  אור שמאיר ומעביר לתלמידות את תורתה.
בת 48 נשואה, שתי בנות ושלושה נכדים,מתרגשת ובגאווה מספרת על הבית, המשפחה, על תמיכה נהדרת ועזרה, אבל כשהתחלתי לדבר על המעצמה שהיא בנתה, אתה נתקל בצניעות , "כוחה של הפשטות".
החזרתי את לודמילה, עשר שנים אחורה, ביום בו דיברה עם המשפחה וסיפרה שהיא מבקשת לעצמה שינוי, ולמרות היותה אקדמאית, טכנולוגית מזון, מיצתה את הנושא ורצתה לעזוב, להמשיך למשהו אחר ללמוד בניית ציפורניים מניקור ופדיקור.
"כמובן שבני הבית צחקו עלי, למה אני מחפשת את עצמי בגילי, מי יבוא אליי?, אבל החלטתי שאני הולכת ללמוד בניית ציפורניים".
אחרי לימודים בארץ, לודמילה הבינה, הרגישה שזה לא מספיק בשבילה וטסה ללמוד באוקראינה משם אף המשיכה לרוסיה ללמוד את התחום ושם קיבלה מאסטר בהוראה.
חזרה והתחילה לעבוד דרך הבית, "תוך כמה חודשים כבר היו לה 150 לקוחות, גם פנינה רוזנבלום שמעה עליה והציע לה ללמד קורס של בניית ציפורניים בבית ספרה"
לודמילה פתחה עסק, מקום 80 מטר, תוך ארבעה חודשים עברה למקום גדול יותר 180 מטר.
היום,  אחרי שנתיים היא במקום של 500 מטר והמקום כבר לא מספיק לאור כמות הכיתות והתלמידים, כל כיתה מאוישת מנוצלת לאורך קורסי בוקר וערב.
לודמילה טוענת שבשביל ללמד הצלחה היא חייבת להמשיך ולהצליח והיא לא נחה רגע , מלמדת מנהלת והכי מכל מתייחסת ומתחשבת בכל התלמידות גאה בהן על שהן אוספות חוויות קטנות, הצלחות הקטנות בתחילת דרכן שיובילו להצלחות גדולות.
זו לא תיאוריה, היא אומרת לי, " שיטת הלימוד שלנו ייחודית כי היא  לא רק טכנית, כבר בשיעור השלישי תלמידות מתחילות לקבל לקוחות , עובדות עם קהל, בשורה התחתונה מתחילות להרוויח כסף.
8 כיתות, המחולקות לשתי חטיבות :תחום היופי :קורס קוסמטיקה, קורס בניית ציפורניים, איפור עצמי וגם מקצועי, מניקור פדיקור, קורס עיצוב שיער (ספרות), רפלקסולוגיה, קורס קישוטים, קורס שזירת ריסים ,קורס עיצוב גבות ,קורס פדיקוריסטית בכירה – פדיקור מכשורי ,קורס תסרוקות נשים וגברים ,קורס איפור קבוע, קורס איפור קבוע HD, קורס הדמיית זקיקי שער ,קורס עיסוי שוודי .
תחום מקצועות החופשים: קורס מזכירה רפואית, סייעת שיניים , קורס אוטוקאד, הום סטיילינג, יישומי מחשב, קורס סוכני נסיעות, שיווק ומכירה ועוד קורסים נוספים קיימים, כדאי לברר.
מה שהרגשתי משיחה עם לודמילה שמדובר באישה אצילית, הרבה מעבר לכל נושא הטיפוח, היא אוהבת אנשים, אדם עם ערכים, יש בה עומק שקל להישאב לתוכו ולזרום איתה אל מקום שבו החשיבה כל הזמן חיובית.
 את כל אלה היא לוקחת איתה לכל כיתה ולכל תלמידה, היא לא רק מכללה של אוסף תלמידות שמתחלפות ומשאירות תעודה במגירה, היא מתעקשת לתת להן עתיד טוב יותר, לא רק ידע מקצועי או טכנולוגי. אלא בטחון כלכלי מוחלט תוך כדי יצירת סביבה של אנשים מצליחנים
הכיתות שלה משולבות, מורכבת תמיד מאנשים שמגיעות,  מכל העולמות, שכבות גיל שונות, אבל כולם שווים היא אומרת שחשוב לדבר בשפה משותפת לכולם בכיתה, היא מרגישה ומבינה שזהו ייעודה, לגעת באנשים וליצור שינוי מתוך עשייה, אמונה ואהבה.
לודמילה טוענת בצחוק שהיא לא מוותרת לבנות, כנראה שזה הסוד, זוהי השיטה ושמה לודמילה, לא סתם הנתונים באקדמיה, מוכיחים על 85 אחוזי הצלחה כי ניצחונות קטנים מובילים לניצחונות גדולים וגם כדי להזיז הר מתחילים עם האבנים הקטנות.
לודמילה בהחלט מוכיחה לכולם שהמגבלות של חייך הן המגבלות שאת מציבה לעצמך..
 
לפרטים נוספים כנסן לאתר של אקדמיית LFA

אולי יעניין אותך גם