כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

בנק אוצר החייל - הרבה פלוסים בבנק אחד

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 27.12.13 , 12:15ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כנראה שגדעון רייכ

כנראה שגדעון רייכר היה מתחיל ואומר, מעשה שהיה כך היה: נכנסתי לבנק אוצר החייל עם חברה. זוהי לא הפעם הראשונה שביקרתי בבנק המיוחד הזה והפעם במטרה לכתוב קצת עליו. האווירה בבנק אחרת, הרגשתי בית, למרות שהדיירים בו בכלל לא מכירים אותי.
הייתי חייבת לבדוק אם זה אמיתי שבכל פעם שאני מגיעה כל הפקידים, כל עובדי הבנק מחויכים, אדיבים באופן שלא ממש מוכר לי, עם שרות אני לא מתווכחת וגם לא עם הרגשות שלי, התחלתי לתחקר לקוחות עוד מחוץ לבנק כלקוחה שמעוניינת לעבור אליו, "הם לא ממהרים לתת לך הלוואה ולהרוויח על חשבונך", אמרו לי שניים מהלקוחות מבלי לשמוע אחד את השני. "הציעו לי לשבת עם יועץ על ניירת ההוצאות שלי בבית כנגד הכנסות, וקיבלתי עזרה לשיקום מצבי הכללי".
מה יותר חשוב מיחס אישי של הבנק אל הלקוח שלו, יש מן שמחה באוויר, מן מגנטיות שכזו, ואני שואלת את לילך, אחת העובדות, "איך את אוהבת ומסתדרת עם כל המספרים האלה"? והיא עונה לי שהרבה לפני המספרים היא מסתדרת ואוהבת את האנשים.
שיחה עם כמה פקידים אחרים, הובילה אותי להאמין שהכל מתחיל ונגמר באהבה של לעבוד לא רק מול קהל, כפי שתמיד נאמר, אלא לעבוד באמת עם האנשים.
ואם כבר בדיקה ואם כבר מדברים על ריח השמפו של ראש הדג, החלטתי לבדוק קצת יותר מקרוב, וקבעתי פגישה עם מנהלת סניף הבנק שלומית אופיר, שהובילה אותי תוך דקות להחלטה שבנק אוצר החייל, הוא באמת לא רק כסף, מספרים ומינוסים, ושיש שם משהו אנושי ורגשי באוויר, ואין סיכוי שאני לא בפנים. ביקשתי לפתוח חשבון, והיא ביקשה שלפני שאני מחליטה לשבת ולדבר עם יועץ ולהבין ולהחליט אם זה נכון עבורי. לא הבנתי איך לא נחטפתי במיידית.
"את האפשרי תמיד עושים" אומרת לי שלומית, "אנחנו תמיד מנסים להשיג את הבלתי אפשרי". סניף תמיד בצמיחה, המסר הוא האכפתיות כלפי הלקוחות, מה שלקוחות צריכים לא תמיד עולה בקנה אחד עם מה שהם רוצים ולכן באופן מסודר מקיימים פגישה עם הלקוח, ומעניקים הרבה תשומת לב. חבריי הוותיקים אומרים לי שלבנק אוצר החייל כבר נתוני הצלחה גבוהים בניהול תקציב משפחתי מודרך שעזר לצאת ממינוסים, על ידי ניתוח נתוני משפחה. העזרה שהם מעניקים היא מתוך רצון אמיתי לעזור. אני מניחה שאין מטה קסמים, אבל עם אסטרטגיה כזו של הבנק נדמה שכולם יכולים רק לנצח.
לצעירים שמתחילים, בגילאים 18 ועד 28 פטורים מעמלות ועכשיו גם אני קיבלתי כמה הטבות כלקוחה חדשה, פטורה מעמלות לחמש שנים הבאות, והטבות נוספות מרשימות, למצטרפים חדשים.
שיתוף הפעולה בסניף מרשים, שרות אישי יעיל ואדיב, רמה אחרת, רמה אחת מעל כולם. מה שמצא חן בעיני כלקוחה זה מתן מענה מהיר, זמינות גבוהה דרך הסניף, הטלפון, פקס, ואינטרנט. באמת הפתעה נעימה.
אני חייבת לשאול את שלומית אופיר, מנהלת הסניף, איך הצליחו ליצור אווירה כזו, כאילו כולם פה בעבודה חברים טובים, ואני מבינה שזה לא כאילו. ימי הגיבוש, הטיולים המשותפים, מקרבים בין העובדים, ואני שומעת על שיום הגיבוש אחרון, לפני חודש, כלל סדנת שף ביחד בגבעת עדה. עכשיו התמונה ברורה יותר על אחוות העובדים בינם לבין עצמם, כיף לבוא לעבוד במקום כזה, כיף לי להיות מצטרפת חדשה למשפחה הגדולה הזו.
לפרטים נוספים כנסו לאתר של בנק אוצר החייל