כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

פרופיטיים - מומחיות בניהול הזמן שלך

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 29.12.13 , 14:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הן חכמות, הן נמרצ

הן חכמות, הן נמרצות, הן מכירות את העבודה, הן יעילות, אדיבות וחייכניות והן רק שתיים, אבל הן אימפריה של עשייה, במשרד נעים ומזמין.
לילך, בת 36 בכרמיאל כבר שבע וחצי שנים, עברה מחיפה, היא אם חד הורית לשני ילדים והיא בעלת העסק המצליח פרופיטיים, עם זמן לא מתווכחים, זמן זה כסף והיא חוסכת עלויות גבוהות לבעלי עסקים בכך שהיא נותנת שרות וניהול משרד איכותי במיקור חוץ, לכל בעל עסק שלא זקוק למזכירה במשרה מלאה ואולי גם לא בחצי משרה.
לילך מכירה את העבודה מתוך שנים של ניסיון, מכירה את צורכי בעלי העסקים, אחרי 15 שנים כעוזרת מנכ"לים וכמנהלת אדמיניסטרטיבית בהיי טק ובתעשייה, היא  יודעת היכן לחסוך תוך כדי שרות יעיל ומקצועי.
מתוך היותה אמא לילדים, זו הייתה אחת הסיבות מדוע החליטה להיות עצמאית ולעזוב עבודה נוחה כשכירה. היום היא כבר יושבת במשרד ואיתה עובדת אורית לירן, מנהלת השיווק, גם היא חד הורית, "זה אחרת כשאחד הילדים חולה ויש לי את הגמישות בה אני מחליטה לגבי הלו"ז שלי.
אנחנו עושות באהבה ובשמחה את כל עבודת האדמיניסטרציה והשיווק לבעלי עסקים.
אנחנו חוסכות את כל הכאב ראש שיש בעבודה לבעל העסק, למנהל בכיר או יועץ מכל סוג", כך הן יכולים להתפנות לעבודה העיקרית שלשמה הם הקימו את העסק שלהם.
מגוון השירותים אותם מספקים בprofitime כולל:
מענה טלפוני, ניהול זמן/ יומן + לוז, טלמיטינג, הפקת חשבוניות, שירותי גבייה, בניית מאגרי נתונים וניהול קשרי לקוחות, הפקת דוחות, ניהול פרוייקטים רלוונטיים לשיווק העסק, ניהול אתר האינטרנט/ הקידום והחשיפה שלו, ביצוע תיאומים וסידורים ועד ניהול התכתבויות עסקיות, הפקת הצעות מחיר ללקוחות ומעקב, ביצוע רשימת מטלות/ משימות לביצוע וכ"ו.
תחום נוסף חשוב שהן הוסיפו לחברה לאחרונה ועובד נפלא הוא תחום השיווק את Profitime-Marketing"" מנהלת אורית. במסגרת השירות הן מבצעות אבחון שיווקי כולל ומקיף לעסק, ועל פיו פועלות. מאפיינות את קהל היעד עבור העסק, בונות רשימת תפוצה של לקוחות פוטנציאלים ומשווקות את העסק שלך בדרכי השיווק המתאימות.