כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

מגי בן יהודה - לגלות את ההצלחה הטמונה בך

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 01.01.14 , 09:29ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מגי בן יהודה היא יועצת ארגונית, מאמנת אישית עסקית. היא בת 55, אלמנה מזה שבע שנים עם שלושה ילדים והיום עם זוגיות אחרת, נהדרת  ומיוחדת.

האימון הוא דרך לשינוי, דרך להצלחה. מגי יודעת לזהות את ההתנהגויות שלנו, היא מזהה את ההרגלים שמעכבים אותנו ומקדמת את אלה שמועילים לנו.

עשר שנים היא שירתה בצבא, עם סיום תקופה צבאית ארוכה היא התחילה לעבוד בעירייה, ולאחר תקופת זמן קצרה עברה לנהל  את משרד המהנדסים של מנחם רוזנבלט.

 אחרי שהבינה את הצורך לפתוח משהו שעדיין לא קיים בעיר ולשמו היו נוסעים לחיפה, פתחה מגי את העסק שלה להדפסות, צילומים וגרפיקה, "שקף", בעזרתו ובדחיפתו של מנחם.

15 שנים ניהלה את העסק עם שלושים וחמישה עובדים, עד שביקשה לעצמה שינוי, מכרה את העסק היא ומשפחתה עברו לכפר הילדים למשך שש שנים והיו למשפחה לאחת עשרה ילדים נוספים מתוך הכפר.

לאחר מות בעלה עזבה מגי וילדיה את הכפר הילדים וחזרה לביתה שבעיר. "לא יכולתי לתת לילדים חצי חוויה מתקנת, לא היה נכון לי , בראיה שלי במקרה הזה צריך שניים לטנגו".

בשנת 2006 התחילה לעבוד באורט בראודה, מאז התחילה גם לאמן באופן קבוע, להנחות סדנאות וללמד קורסי אימון במקומות שונים בצפון. דרך חברת, "משכוכית" היא מנחה סדנאות לגננות ולמורות שחברות בהסתדרות ובעמותת המורים והפרוייקט הזה נוחל הצלחה בצפון כולו. היכולת לחוות אימון בקבוצה קטנה של עד שש גננות, היא חוויה מדהימה.

מגי עובדת, מאמנת להעצמה אישית, ילדים ונוער, אימון, ליווי, עוזרת להם עם מתחים מול הבגרות, מול חרדת מבחנים, עובדת עם זוגות, מאמנת מלווה עיסקית ומנחה סדנאות וקורסי אימון, אחרי שהיא בעצה עברה את כולם והיום היא גם מאמנת ומלווה מאמנים חדשים ומאושרת ע"י לשכת המאמנים.

היא בעלת תואר שני במינהל בחינוך, למדה ייעוץ ארגוני באוניברסיטת חיפה. בימים אלה היא מתחילה את עבודת הדוקטורט שלה, בשילוב אימון וחינוך. מגי מאוד אוהבת ללמוד, כל יום זה למידה בפני עצמה, היא כל הזמן מתחדשת, מתפתחת.

"המתנה הכי גדולה שאני יכולה לקבל, זה לימודים". מגי מצליחה עם הידע והרגישות שלה, להוציא מכל אחד את מה שגלום בו, היא מאמנת אותך למצוא את מה שהכי נכון וטוב בחייך, לנסח תוכנית ולהשיג את המטרות להגשמת חלומות.

בשישה עד שבעה בפברואר תיפתח סדנה להעצמה אישית בהנחיית מגי. לפרטים על הסדנה - 054-7955535

לפרטים נוספים כנסו לאתר של מגי בן יהודה