כותרת
> C;
1/1
ספורט

כרטיסים לצ'לסי – הגורמים המשפיעים ביותר על המחיר

כרמיאלי ספורטפורסם: 21.06.21 , 14:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בכל שנות ההיסטוריה, הכדורגל האנגלי היה משובח, מעניין, מרתק, ומפתיע תמיד. כיום, הקבוצה שעומדת בראש הכדורגל האנגלי היא לא אחרת מאשר מועדון הכדורגל צ'לסי. קבוצת צ'לסי נחשבת כאחת שמסוגלת להפתיע, יש לה רומן עם לא מעט קבוצות אנגליות, והיא ידועה כאחת שמסוגלת להילחם על שלה. הקבוצה נוסדה אי שם בשנת 1905 ומאז השיגה עשרות תארים, אליפויות, וכמו כן גם הישגים בליגת האלופות. במאמר זה, נציג לכם מהם הגורמים המשפיעים ביותר על המחיר, בדגש על כרטיסים למשחקי צ'לסי.

הפרמטר הראשוןבחירת המשחק

המשחקים בעולם ובפרט בצ'לסי מתומחרים לפי מספר דברים: סוג המשחק, מידת הפופולאריות, ועוד הרבה. המשחק יכול להתרחש בשני זירות: זירת בית (אצטדיון סטמפורד הביתי), וזירת החוץ (אצטדיון יריב). המחירים יתומחרו לפי סוג המשחק, מידת הפופולאריות, ורשמיות המשחק. אם מדובר במשחק בית רגיל, המחירים יהיו נמוכים מן הרגיל. לעומת זאת, אם מדובר במשחק מכריע, ליגת אליפות, או משחק עם יריבות קשה, המחירים יתומחרו בהתאם. ללא ספק, בחירת משחק עם משמעות תהיה במחירים גבוהים יותר. למעוניינים, חברת ספורטיבי מציעה מגוון רחב של כרטיסים למשחקים של צ׳לסי.

הפרמטר השניאירוח המשחק

הפרמטר השני מתייחס לאצטדיון שבו המשחק יתקיים ויתרחש, כל אצטדיון גובה מחירים שונים ומגוונים. אם מדובר באצטדיון יוקרתי, משובח, ונפוץ, המחירים יהיו משמעותיים ללא ספק. לעומת זאת, אם מדובר במשחקי בית באצטדיון הביתי, או באצטדיון לא יוקרתי ממש, המחירים יהיה זולים בהרבה. אם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות, בחרו במשחק שמתקיים באצטדיון בינוני, כזה שלא יתמחר את העלויות בצורה משמעותית וכואבת יותר. לדוגמא: משחקים באצטדיון שמארח את ליגת האלופות יהיה במחירים גבוהים.

הפרמטר השלישימקום הישיבה ביציע

מקומות הישיבה הם חלק בלתי נפרד מהבחירה, הם הפרמטר המשפיע ביותר על המחיר הסופי של הכרטיס. ישנם שני סוגים של עלויות – מקומות ישיבה מרוחקות מהדשא, ומקומות ישיבה קרובות לדשא. אם מדובר במקום מרוחק וגבוה, המחירים יהיו רגילים וללא תוספות משמעותיות במחיר. לעומת זאת, אם מדובר במקום ישיבה די קרוב, המחירים יהיו גבוהים מהרגיל, גבוהים מהמחירים שהתרגלתם אליהם. אם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות ובמחירים, בחרו במקום אמצעי, לא רחוק ולא קרוב מידי. לעומת זאת, אם אתם רוצים הפעם להתפנק, בחרו במקום ישיבה כמה שיותר קרוב, כזה שיספק לכם מבט ראשוני לשחקנים. ללא ספק, מקום ישיבה קרוב יהיה בעלויות גבוהות הרבה יותר.

אלה הם שלושת הפרמטרים המשפיעים בבחירת כרטיסים למשחקי הכדורגל של קבוצת צ'לסי. בעת הבחירה, אל תשכחו, בצעו השוואת מחירים מקיפה, בדקו מה אתם מקבלים ובאיזה מחיר. מחפשים כרטיסים לצ'לסי? בדקו בגוגל מהם האתרים הטובים ביותר לרכישה. המלצה טובה, אם כבר אתם מעוניינים לצפות במשחקי צ'לסי, כדאי ומומלץ לרכוש חבילת כדורגל המשלבת חופשה – מלון, אטרקציות, וטיולים.

מכאן, הבחירה בידיים שלכם, מקווים שעזרנו, בהצלחה.