כותרת
> C;
1/1
ספורט

כרמיאל מכינה כבר את העונה הבאה

כרמיאלי ספורטפורסם: 21.05.20 , 08:10ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בעקבות נגיף הקורונה משימת עליית ליגה של הפועל כרמיאל לא הושלמה אבל בקבוצה הצפונית מכינים את הקרקע לעונה הבאה, שהמועדון הודיע אמש על החתמתם שלא פחות של חמישה שחקנים שיהיו הבסיס לקראת עונת המשחקים 20-21.

עונת 19-20 הייתה מהעונות הכי צמודות שידעו ליגה ג' גליל עליון שלא פחות מ4 קבוצות נאבקו על הכרטיס לעליית ליגה דרך המקום 1,אולם נגיף הקורונה עצרה את הליגה וכרמיאל שהייתה במקום הראשון בטרום פרוץ הקורונה לא עלתה ליגה וספגה מפח נפש רציני מעונת המשחקים 19-20 שלא הגיעה לסיומה עקב משבר נגיף הקורונה.

כחלק ראשון אולי מהכנות ולשכוח מעוגמת הנפש שחוותה הקבוצה במהלך עונת 19-20 החלה הקבוצה של כרמיאל בהכנות לעונה הבאה שהקבוצה החתימה חמישה שחקנים שימשכו מהעונה הנוכחית ויהיו למעשה השלד של הקבוצה לקראת העונה הבאה , מדובר בשוער אושרי לוי הבלתי נגמר שישמש גם במועדון כמנהל מקצועי ,מידן שטיינברג הקפטן של הקבוצה בעונה שנגמרה במפח הנפש ,וכמו כן בשחקנים נתן נודלמן ,סהר דהן וצח טופורק.

בקבוצה שמחים מאוד על המשכיות השלד של הקבוצה וכבר בזמן הקרוב המועדון יודיע על עוד מספר החתמות ובהם מאמן שידריך את הקבוצה של כרמיאל בעונת המשחקים 20-21 שתחל אי שם בחודש אוקטובר.

צילום- מועדון הכדורגל הפועל כרמיאל