כותרת
> C;
1/1
ספורט

מאמנת הכושר ומלוות התזונה, סיוון ביתן הגיעה אליכם לכרמיאל.

כרמיאלי ספורטפורסם: 13.01.22 , 11:03ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: אדי כהןצילום תמונות: אדי כהן

מאמנת הכושר ומלוות התזונה, סיוון ביתן הגיעה אליכם לכרמיאל

כמה פעמים אמרת לעצמך, מחר ארשם לחדר כושר ואתחיל בדיאטה? את מביטה במראה ומקווה שהבגדים כבר "ישבו" עליך טוב יותר? הבשורה היא שיש עבורך פתרון יעיל, לא חייבים עוד לצאת מהבית- מאמנת הכושר סיוון ביתן מגיעה אליך עד הבית. תתכוננו להתאהב עם מספר אימונים בשבוע וליווי תזונתי, תוך 30 יום כבר ניתן לראות תוצאות. הרי כולם רוצים להיראות טוב, להרגיש טוב ובכך גם לחזק באופן ישיר את הדימוי העצמי ולשפר את הבריאות. סיוון בונה תוכנית אימונים ותזונה המותאמים לכל לקוח ולקוחה, נוער ובוגרים.

עוד מילדותה סיוון עסקה בספורט: שיחקה כדורסל, כדורגל ואוחזת בחגורה חומה בקראטה. בבגרותה היא יצאה ללימודים כמאמנת חדר כושר, אימוני כוח וייעוץ תזונתי. מומחית בכל תחום הספורט בהפעלת כוח אירובי ,אופניים, TRX ,קיקבוקסינג, קנגו קפיצות ועוד..

באיזה אופן המפגשים איתך נערכים?

"כל אימון נמשך כ- 45 דקות, ההמלצה שלי, לבצע 2-3 אימונים בשבוע. אצלי מקבלים "את כל החבילה". לאימונים מתלווה ליווי אישי תזונתי שוטף גם מעבר לשעות האימונים. כשמתאמן מתלבט ורוצה ייעוץ הוא יכול לשלוח בכל שעה הודעת ווצאפ ומקבל ליווי אישי. בנוסף אני מאמנת קבוצות קטנות, עד חמישה אנשים אצלי בסטודיו, אני מאמנת זוגות ואימונים אישיים, גם בפארקים או בבית הלקוח שאליו אני מביאה את הציוד. בנוסף אני מאמנת ילדים ונוער.

מכיוון שמדובר באימוני כוח, האם זה מתאים גם למי שמעולם לא התאמן?

"בוודאי, אני מתאימה אישית את האימון ואת העוצמה המדויקת לפי היכולות ורמת הכושר של כל מתאמן, בכל אימון ואימון כבר מורגש כיצד הוא מתפתח, מדובר באימוני כוח פונקציונליים. לבסוף הם מגיעים לרמת הכושר שלי או אפילו ליותר.. אני עושה שילובים של מכשירים וסגנונות ומאוד מגוונת בסוגי האימונים, הסוד הוא להקפיד, אין כאן מטה קסמים, חייבים לשלב אימון ותזונה נכונה , אחרי 30 יום ניתן להתחיל לראות תוצאות. תדירות אימוני הכושר מאוד חשובה וזה אומר שלא מתאמנים שלושה ימים ברצף, אלא בדילוגים של יום, ההתאוששות של הגוף ביום ההפסקה בין אימון לאימון קריטית. כשחוזרים לאימון אחרי יום הפסקה, מורגשת גם השתפרות ברמת הכושר".

שבירת מיתוסים

סיוון שוברת מיתוסים לגבי תזונה ואימונים "אני ממליצה על תפריט מגוון, אחרת מאוד מהר מתייאשים. הרבה חושבים שאסור בשום פנים באופן לאכול שוקולד, וזה לא נכון! מותר לאכול, כמובן הכל במינון הנכון. יש מיתוס נוסף הקשור לקוביות בבטן- תרגילי בטן יוצרים את הקוביות ומה שנכון הוא בעיקר התזונה היא זאת שיוצרת קוביות בשילוב האימונים. גם בנושא הרמת משקולות, נשים רבות טוענות שיש שייכות לעולם הגברי ושזה מנפח את הגוף. זה לא נכון משקולות לא מנפחות את הגוף, אלא מחזקות אותו וכל מי שמתאמנת אצלי מעידה שבזכות אימוני הכוח שאני מאמנת, היא התחזקה ופתאום להרים שטיח ששוטפים את הבית נראה קל ואפשרי… או כל דבר אחר שבעבר היה קושי להרים".

ההשפעה היא לא רק בהיבט הפיזי הבריאותי

"התוצאות קשורות זו בזו ומשפיעות בהיבט הכללי על המתאמן. כשמתחילים להתאמן אצלי באימוני כוח מקבלי חוזק פיזי המשפר את סיבולת לב הריאה ומעלה את המסוגלות הפיזית. המתאמנים גם עוברים תהליך של ירידה במשקל במידת הצורך ומסוגלות לשמור על המשקל תקין, מתיחות, אירובי ותנועה מסייעים לשחרור הנפש. כשאדם מרגיש טוב ונראה טוב ומבין שיש בו כוחות ומסוגלות לדברים שהתקשה בהם בעבר, זה מעלה לו באופן ישיר את הביטחון העצמי והשמחה. הכל קשור זה בזה"

טיפ: "הרבה חוטאים באכילה בהיסח הדעת, חשוב לאכול בישיבה ולא בעמידה ושעל הצלחת יהיו כל מרכיבי הארוחה וחשוב לא להניח את הסיר או הקערה ליד, אוכלים רק מה שיש על הצלחת והמוח מתרגל לכמויות, מה שלא רואים- לא אוכלים".

בניית תוכנית אימון בהתאמה אישית!

צרו קשר עוד היום! 072-3951301

לפרטים נוספים הכנסו לאתר של סיון ביתן