כותרת
> C;
1/1
בריאות

ניתוח אף בצפון - אצל מי עושים?

כרמיאלי בריאותפורסם: 30.12.16 , 09:45שם הכותב/ת: מערכת הפורטל
אם החלטתם כי הגיע הזמן לעבור את ניתוח האף עליו אתם חולמים זמן רב כל כך, ואם אתם מתגוררים באזור הצפון, בוודאי אתם מחפשים את הרופא המומחה ביותר שתוכלו למצוא, זה שיבצע את הניתוח באופן הטוב ביותר ויעניק לכם את התוצאות הטובות ביותר.
אז אצל מי עושים ניתוח אף עם תוצאות טובות בצפון? איך אתם יכולים להיות בטוחים כי האדם אליו אתם פונים יכול לבצע את הניתוח? קראו את המשך המאמר ותמצאו את התשובה.

המלצות מחברים או בני משפחה

יש לכם חברים או בני משפחה קרובים שעברו ניתוח אף לאחרונה? מצויין! ההמלצות שתקבלו מהם אלו ההמלצות הטובות ביותר שתוכלו למצוא! חברים או בני משפחה קרובים אשר עברו את הניתוח לאחרונה יוכלו להעניק לכם המלצות וחוות דעת על הרופא אצלו ביצעו את הניתוח, ויוכלו לתת לכם פרטים נוספים ומידע מתוך הניסיון האישי שלהם.
פניה אל אנשים כאלו, אשר אתם מכירים באופן אישי וסומכים על שיקול הדעת שלהם, היא הפניה הנכונה ביותר שתוכלו לבצע ובעזרתה תוכלו לבחור רופא ומרפאה עבור ניתוח אף באזור הצפון בצורה הרבה יותר טובה.

ותק וניסיון

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם פונים אל רופא מקצועי ומומחה בתחום, ורוצים להיות רגועים יותר בכך שהוא יודע מה הוא עושה, פנו אל רופא עם כמה שיותר ניסיון. ככל שאותו רופא ביצע יותר ניתוחי אף כך הוא יכול לבצע את העבודה באופן הרבה יותר טוב, למצוא פתרונות טובים למצבים מורכבים ובאופן כללי לבצע כל פעולה כירוגית – קוסמטית שכזו על הצד הטוב ביותר.
לכן לפני שאתם בוחרים מרפאה בדקו כמה שנים היא קיימת, וכמה שנות ניסיון יש לרופא אשר מועסק באותה מרפאה.

ניתוח דרך קופות החולים

בשל הביקוש הרב לניתוחים פלסטיים בשנים האחרונות, חלק מקופות החולים מציעות למבוטחים שלהם אפשרות לבצע ניתוחים פלסטיים שונים בסבסוד של העלויות. אם תבחרו לעבור את ניתוח האף דרך קופת החולים שלכם, ובמידה ויש לכם כיסוי ביטוחי מתאים, אתם יכולים לחסוך סכומי כסף משמעותיים מאוד ולבצע את הניתוח במחיר נמוך משמעותית ממה שתצטרכו לשלם במרפאה פרטית, ולכן מדובר באופציה שכדאי לכם לבדוק.
יחד עם זאת, גם כאשר אתם מבצעים את הניתוח דרך קופת החולים, או מנסים לחסוך בעלויות, אל תתפשרו על איכות השירות שאתם מקבלים. הקפידו לבדוק היטב את הרופא שינתח אתכם ולהיות בטוחים כי הוא באמת מקצועי ומומחה.
אולי יעניין אותך גם
טיפולים מפרים, בשעה טובה
רוצים אוויר נקי ואווירה נעימה בבית? הצטיידו בצמחים מטהרים!
"דברים יפים קורים כשאת/ה מרחיק/ה את עצמך מהשליליות"
טיפולים מפרים, בשעה טובה
רוצים אוויר נקי ואווירה נעימה בבית? הצטיידו בצמחים מטהרים!
"דברים יפים קורים כשאת/ה מרחיק/ה את עצמך מהשליליות"
הכינו גופכם לחורף בעזרת מרפאות כללית רפואה משלימה במחוז הצפון
גאווה ישראלית באיחוד האירופי
סיפורה האישי של חנה ביקל
מדריך מד"א לצום יום הכיפורים
שנהיה בריאים: טקס הנחת אבן פינה למרפאה חדשה שתוקם בכפר הילדים כרמיאל – תרומת קרן היסוד שבדיה
כתרים מחרסינה, מזירקוניה ומה שביניהם