כותרת
> C;
1/1
בריאות

ד"ר אפרת ברון - הרלב מונתה למנהלת הרפואית של מחוז צפון שירותי בריאות כללית

כרמיאלי בריאותפורסם: 08.05.17 , 11:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
מינוי חדש במחוז צפון שירותי בריאות כללית
ד"ר אפרת ברון - הרלב מונתה בימים אלה למנהלת הרפואית של מחוז צפון שירותי בריאות כללית. ד"ר ברון - הרלב, מומחית ברפואת ילדים בטיפול נמרץ ילדים ומינהל רפואי, החליפה את ד"ר מרדכי דיין ששימש בתפקיד זה ב - 10 השנים האחרונות.
 
ד"ר ברון – הרלב, בת 50, תושבת יהוד ואם לארבעה, הינה בוגרת לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון, ובעלת תואר שני במינהל ציבורי מבית הספר לממשל באוניברסיטת הרווארד. במשך 22 שנים עבדה כרופאה במרכז שניידר לרפואת ילדים, שם גם התמחתה בטיפול נמרץ ילדים. בתפקידיה האחרונים שימשה כסגנית מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים, ובעבר שימשה כסגנית מנהל מרכז רפואי רבין.
 
לדברי מירב גוט, מנהלת מחוז צפון "אנו מברכים על הצטרפותה של ד"ר אפרת ברון הרלב. אני בטוחה כי הידע, ההכשרה וניסיון רב השנים, במגוון תפקידים ותחומים, מהווה תרומה גדולה למחוז ויביא לחיזוק משמעותי באיכות הרפואית לתושבי הצפון. אין לי ספק שד"ר ברון – הרלב תצעיד את המחוז להישגים ובתחום האיכות רפואית. אני מודה לד"ר דיין על העשייה הרבה שלו".
 
"אני נרגשת לקבל את התפקיד החדש ומאמינה כי עלינו לתת שירות מיטבי למטופל ולמטפל, מתוך הכלים והיכולות הקיימים. נמשיך להוביל, לשפר ולהרחיב את השירותים הניתנים לתושבי הצפון" אמרה ד"ר ברון - הרלב.
 
 
אולי יעניין אותך גם