כותרת
> C;
1/1
בריאות

הכול על בחירת רופאת שיניים לילדים?

כרמיאלי בריאותפורסם: 03.08.17 , 09:19ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


לדאוג לילדים זו המשימה העיקרית שלנו, ההורים. עם זאת, האם אנחנו באמת מתייחסים לכל הפרטים הגדולים והקטנים שיוכלו לעשות לילדים שלנו רק טוב? האמת היא שלא כל ההורים זוכרים לשים לב לכל מה שכולל דאגה לילד. לדוגמה: לא אחת ההורים מזניחים את בריאות שיני הילדים עד אשר מתחילות לצוץ הבעיות ומתחילים להרגיש את הכאבים. לכן, אם גם אתם נהגתם בצורה כזאת עם הילדים שלכם עד לא מזמן, אנחנו מציעים לכם לקחת בחשבון את האפשרות של בחירת רופאת שיניים לילדים עוד היום. לא צריך לחכות שיכאב ולא צריך לחכות שיקרה משהו דרמטי כי דווקא הדאגה היום יומית והטיפול הם אלה שיוכלו לסייע לילדים לשמור על שיניים בריאות.
מה חשוב לבדוק כשבוחרים רופאת שיניים לילדים?
ראשית, חשוב להבין שיש הבדל בין רופאת שיניים לילדים ובין רופאה שהמטופלים שלה הם מבוגרים. שנית, כדי לבחור את רופאת השיניים הכי טובה שיש לילדים כדאי לברר פרטים כמו:
1.      האם זו רופאה שעובדת בתחום הזה כבר שנים?
2.      האם הקליניקה שלה נמצאת במקום שיהיה לכם נוח להגיע אליו עם הילדים?
3.      האם הרופאה יכולה לעשות את כל טיפולי השיניים לילדים בקליניקה או שיש טיפולים שאי אפשר לעשות במרפאה?
4.      האם מדובר על רופאת שיניים שמתמחה בילדים ושיש לה המלצות רבות?
צאו מנקודת הנחה שלילדים שלכם מגיע לקבל את הכי טוב שאפשר ולכן כדאי יהיה לעשות כמה שיותר השוואות, בדיקות ובירורים. כמובן שחשוב לשים לב גם לשאלה האם לרופאת השיניים באמת יש גישה טובה לילדים או לא כי חלק מהעניין זה שהרופא צריכה לדעת להרגיע אותם.
ביקורים אצל רופאת שיניים לא חייבים לעלות הון
כל מי שיצא לו ללכת לרופאת שיניים כדי לעשות טיפולים שונים יודע שזו לא הוצאה כלכלית זניחה. עם זאת, זה גם לא אומר שאתם חייבים לצאת מנקודת הנחה שרופאת השיניים של הילדים שלכם יכולה לגבות מכם כל מחיר שהיא רוצה. לכן אנחנו ממליצים לכם לקבל הצעת מחיר מסודרת מרופאת השיניים עוד לפני שמתחילים את הטיפול, כי למה שלא תשוו זאת עם רופאות אחרות? אומנם זה נכון שמדובר על משהו שבעבר לא היה מקובל אך היום זה צעד שהרבה מטופלים עושים. לכל רופאת שיניים לילדים יש את התעריפים שלה לטיפולים השונים אך רק המטופל הוא זה שיקבע כמה הגיוני בעיניו לשלם ולאיזו רופא לפנות.