כותרת
> C;
1/1
בריאות

בשורה לכרמיאלים: מרפאת סמייל בכרמיאל במשכן חדש

כרמיאלי בריאותפורסם: 14.11.17 , 10:59ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


מרפאת השיניים כללית סמייל המשרתת אלפי משפחות בכרמיאל וסביבתה עברה למשכן חדש.  המרפאה עודנה ממוקמת במיקום המקורי ברחוב מורד הגיא (בקניון לב כרמיאל), עברה לקומה העליונה ביותר, כמרפאה רחבה משותפת שתעניק את כל השירותים למטופלים על פני קומה אחת גדולה.
לצורך השקת המרפאה החדשה , הגיעו צפונה כל ראשי כללית סמייל ועימם גם מנכ"ל הרשת איתן שלייפר שאמר: "בעודנו חשים את הצורך לתת מענה לאוכלוסיה , אני זוכר שראיתי רק לפני שנתיים את המקום הזה, ממש בלי גג. מרשים לחשוב, שבתוך שנתיים הצליחו כל השותפים כאן להרים את הפרויקט המורכב". ראש העיר עדי אלדר, שהשתתף בחנוכת המקום החדש , גזר את הסרט, תוך שהמרפאה עצמה כבר הומה ממטופלים שבאו לקבל שירות.
בנוסף, היא תהיה אחת המרפאות שמשתתפת בתהליך מיחשוב התיקים הרפואיים במסגרת פרויקט חדשני ראשון מסוגו.
מעברה של מרפאת כללית סמייל בכרמיאל למשכן חדש והמיחשוב הוא שלב נוסף במתן המענה לעליה המשמעותית בפעילות המרפאה, הנובעת הן מקצב הגידול המהיר של העיר – אלפי משפחות חדשות בשנה, והן מעליה משמעותית בביקוש לשירותי מרפאת השיניים.
"מדיווחי השטח ומהנתונים יכולנו לראות את הביקוש הגובר לשירותי המרפאה " מסביר ד"ר סלוצקי, רופא ראשי של רשת כללית סמייל ומומחה לרפואת שיניים ציבורית. "מכאן ועד הרחבת המרפאה  מתבצע תהליך סדור שאורך פרק זמן. כחלק מהסטנדרטים שהצבנו לעצמנו כרשת מרפאות שיניים אנו מקפידים מאוד בתמיכה מקצועית של הרופאים ודורשים מכל הצוותים הרפואיים – רופאי השיניים, הסייעות והשינניות - ללמוד ולהתעדכן מקצועית ואף מנהלים מערך פיקוח ובקרה קפדני על הלמידה והפרקטיקה. לכן, הרחבה כזו של מרפאה תתבצע רק לאחר שסיימנו לוודא שגייסנו את כח האדם המתאים והתקנו את הציוד ברמה הגבוהה ביותר כפי שמקובל בכל מרפאות הרשת. אני שמח שכעת, עם תום התהליך אנחנו יכולים לתת מענה מיטבי לאוכלוסייה המקומית."