כותרת
> C;
1/1
אוכל

היתרונות של קייטרינג חלבי ליום הולדת

כרמיאלי אוכלפורסם: 28.05.18 , 16:49ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


כולנו יודעים לפזם את הלהיט המוכר אין אין אין חגיגה בלי בלי בלי בלי עוגה, אבל למעשה אין מסיבת יום הולדת בלי ארוחה מצוינת באופן כללי. אופציה אחת היא להכין בעצמנו את כל הכיבוד - אולם כרוכה בכך טרחה רבה, ובסופו של מאמץ אנחנו עלולים להגיע לאירוע עצמו מותשים. בהתאם אין פלא שרבים מעדיפים להפקיד את הפן הקולינרי של ימי ההולדת בידיים מקצועיות, שמפיקות שלל מטעמים וכך גם חוסכות מעורכי האירוע את כל המאמץ הרב וגם מקפיצות בכמה רמות את הארוחה. אופציה מומלצת במיוחד היא קייטרינג חלבי.

קייטרינג חלבי - קליל, צבעוני, טרי ובריא

יתרון משמעותי אחד של קייטרינג חלבי ליום הולדת הוא הקלילות. בניגוד למנות בשריות, שיש בהן כבדות מסוימת, הרי שהמעדנים החלביים מתאפיינים מצד אחד בנוכחות מובהקת שמייצרת מראה שובה לב ומצד שני הם עדינים ולא מכבידים על האורחים. בנוסף הקייטרינג החלבי הינו ססגוני ושמח באופיו, ומשרה על האירוע כולו אנרגיות חיוביות במיוחד בזכות השילובים בין הירקות לבין הגבינות. כמו כן מטעמים חלביים משדרים טריות ורעננות, וגם בהיבט הבריאותי יש להם שלל יתרונות משמעותיים.
עוד יתרון של קייטרינג חלבי ליום הולדת הוא סוגיית הכשרות. קייטרינג בשרי מגביל את אופציות הקינוחים, ואמנם ניתן להפיק מנות אחרונות כשרות טובות, אבל כשהקייטרינג חלבי אין שום מגבלה וכל האורחים מסיימים עם טעם טוב במיוחד בפה. כשהקייטרינג חלבי, ניתן גם לשתות קפה עם חלב.

שלל צורות ההגשה של קייטרינג חלבי ליום הולדת

כשאנחנו בוחרים באופציה של קייטרינג חלבי ליום הולדת אנחנו מרוויחים לא "רק" חגיגת צבעים וטעמים ושלל מאכלים קלילים אלא גם גמישות רבה מאוד מבחינת צורת ההגשה של כל אותם מעדנים ערבים לחך. בפרט תוכלו לבחור בין מגשי אירוח לבין הגשה רשמית יותר, כשבאופן טבעי אופי האירוע וגילאי החוגגים הם אלה שמכתיבים בחירה זו. על מגשי אירוח ניתן להניח קישים, פשטידות, ירקות טריים מסודרים בקפידה ובאופן מפתה, כריכונים ועוד.
עוד יתרון של קייטרינג חלבי ליום הולדת בהיבט זה הוא האפשרות ליצור תפריט מגוון במיוחד, בין אם הוא מוגש על גבי מגשי אירוח ובין אם בדרך אחרת. בפרט כדאי לוודא כי בתפריט ישנן אופציות טבעוניות (לצמחונים שבחבורה ממילא מובטחות שלל מנות משובחות) וכי ישנן גם אופציות בריאות במיוחד, שכן בימינו ישנה מודעות גבוהה לחשיבות השמירה על תזונה נכונה, כולל בחגיגות קולינריות.