כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

5 טיפים פשוטים שיהפכו את הבית למסודר יותר

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 04.11.18 , 12:44ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


בחירה נכונה של רהיטים ופתרונות אחסון יכולה לשדרג את הבית שלכם ולהפוך אותו למסודר יותר. רוצים לשפר את איכות החיים ולא יודעים מאיפה להתחיל? הנה 5 טיפים פשוטים ליישום מיידי
בית מסודר משפיע לחיוב על איכות החיים ומאפשר לכם לנצל את החלל הפנוי בצורה טובה יותר. עם זאת, שמירה על סדר וארגון גם עלולה להיות מורכבת ומתסכלת עבור מי שלא יודע כיצד לבצע אותה. הפתרון הוא להשתמש בטיפים הבאים ולאמץ אותם בהקדם:
1. שימו מזנונים בסלון
אביזרי אחסון הם כידוע הסוד לבית מסודר, בעיקר בסלון שנחשב לחלל הכי חשוב בבית. היות ואין לכם הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני חיובי על האורחים, תצטרכו להשקיע בסלון ולסדר אותו לעיתים קרובות. במקביל, כדאי לקנות מזנונים שמתאימים לסלון ולהשתמש בהם בתור אביזר אחסון. רהיט כזה קובע במידה רבה את האופי של הסלון ועל הדרך מאפשר לכם לאחסן במקום סגור חפצים מיותרים, שאריות של עיתונים וצעצועים של הילדים.
2. בחרו היטב שידה לחדר שינה
חדר השינה קובע איך תתעוררו בבוקר ומה יהיו התחושות האחרונות שלכם לפני השינה. כתוצאה מכך, חשוב שחדר השינה יהיה כל הזמן מסודר ומאורגן והכי קל לעשות זאת בעזרת שידה. את השידה שמתאימה לטעם האישי שלכם כדאי לשים ליד המיטה ולוודא שהיא מספיקה לכם מבחינת גודל ומידות. בנוסף, אפשר לבחור שידה עם מגירות ולהשתמש בהן כפתרון אחסון למניעת חוסר סדר ובלגן.
3. פנו חפצים מיותרים מהארונות במטבח
בשביל להפוך את הבית למסודר יותר ייתכן ותצטרכו להיפטר מחפצים מיותרים. המקום הראשון שבו החפצים האלה נערמים הוא המטבח, כי לרוב אנחנו לא שמים לב מה יש בתוך הארונות או בחלק הפנימי של המגירות. כדאי כבר עכשיו לפנות את כל החפצים שאין בהם שימוש, להשאיר יותר מקום פנוי בארונות ולסדר את המטבח כך שמה שאנחנו צריכים יהיה בהישג יד.
4. החליפו את הרהיטים בפינת האוכל
פינת אוכל בבית של משפחה משמשת גם לצרכי אירוח. אתם כמובן יכולים להחליט האם להפריד את פינת האוכל מהסלון או לעצב אותם יחד, אך חשוב לא פחות שתמצאו רהיטים מתאימים. התאמה של הרהיטים נמדדת לפי מידות השולחן וכיסאות ולאור אופי השימוש שלכם. פינת אוכל חדשה תעשה פלאים למראה של חלל הפנים, אך גם בעזרת החלפת פריטים בודדים בלבד תוכלו להשיג את המראה המסודר שאתם מחפשים.
5. השתמשו במדפים במחסן
מדפים הם פתרון אחסון יעיל כי הם לא תופסים מקום. אם יש לכם בבית מחסן, כדאי לכם לתלות כמה שיותר מדפים. אתם יכולים לבחור בין מדפי עץ, מדפי מתכת ומדפים מודולאריים וגם להשתמש בארון קיר גדול שבתוכו יש מדפים לצד אביזרי תלייה ומגירות.