כותרת
> C;
1/1
הלב של כרמיאלי

הצלת חייו של חיים אביאל בקמן ה-7

כרמיאלי הלב של כרמיאליפורסם: 31.10.13 , 10:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כל כרמיאל מתגייסת למען אביאל

     
   
זהירות צבע טרי, במיוחד בשבילך אביאל 
קנבס 70/70 צבעי אקריל ושפכטל כמשחת עיצוב, 
תמונה שתינתן כתרומה למכירה פומבית שתתקיים בקרוב
למען הצלת חיוו של אביאלי שלנו, מחיר התחלתי של הציור הוא 1.000 שקלים.
(בהשראת הציור המפורסם של קלוד מונה).
 
     
   
 
 


פגישה בעירייה לתכנון הצעדים להתרמה לכבוד חיים אביאל, וסיור עם ענת הראל:

חיכינו לנירית (אמא של אביאל - אם מישהו עוד לא מכיר בטעות) בלשכה של עדי. היו שם יובל קיסוס ולילך וקסמן נציגי המתנ"ס והמוציאים לפועל של הפרויקט המדהים הזה, קובי מעיתון המלך, אלכס ושמעון מסטודיו LIVE SOUND המופלא שנותנים כל כך הרבה לפרויקט הזה שיזמו את המפגש עם ענת הראל, וענת הראל אחת, גדולה ועצומה, אישיות מיוחדת שהקדישה לאחרונה את כל כולה למאבק למען חייו של אביאל.
לביאה פישר ועדי אלדר, אירחו אותנו בלשכתו לדון על הנושא החשוב. אקפוץ רגע לשורה התחתונה - מדהים לגלות איזה גלים ולאיזה מחוזות הגיע סיפורו של אביאל חיים. "פעם ראשונה שזה קורה, אין ולא היה קמפיין כמו זה בארץ..." ציינה נירית "יש כאן משהו תקדימי!". "עדי אלדר התגייס גם הוא, נתן לי את הטלפון הפרטי ועונה בכל עת שאני צריכה אותו".
לביאה מוסיפה בנושא: "הרמנו את כל המדינה על הרגליים.. מאילת וצפונה, אנחנו מקבלים טלפונים כל יום וכל היום".
אפשר לסכם את כל הסיפור בצורה הבאה: יובל סיפר שהתקשר איליו אתמול אחד האמנים שרוצים להגיע ולתרום למטרה וסיפרתי בהתלהבות על הסיפור המרגש. "השתמשתי בשם 'אביאלי' והוא שאל: אתה אבא שלו? התרגשתי ועניתי: אביאל הוא הילד של כולנו" הצטמררנו בחדר...
"אביאלי מנסה לעכל הכל, וגיליתי שרק כשאני משקפת לו בדיוק מה הולך לעבור עליו, איזה טיפולים הוא יקבל, כמה כואב זה הולך להיות ולמעשה את המציאות שתבוא עליו בעתיד, הוא מוכן לשתף פעולה".
נירית מציינת עוד: "בצורה מקסימה, ואולי בגלל שכך הוא לוקח את זה, אביאלי מתלהב מהמתנות שמרעיפים עליו ותמונות הענק בכל מקום בעיר. הוא מספר לאחותו שהוא מפורסם, והיא בדרכה האמיתית כל כך אומרת לו – זה בגלל שאתה חולה".
"אני כל כך מוקירה את ההתגייסות המדהימה הזאת של כרמיאל, זה מאפשר לי להפסיק לעסוק בחלקים הטכנים, ולהתרכז בלתת את כל כולי לאביאלי שלי ולהרעיף עליו אהבה".
ענת הראל הגיעה עם אלכס ושמעון שאמרו: "היא ירדה מהרכבת עם שקים של מתנות, ומכסה של עוגה". בדיעבד התברר שענת הביאה איתה עוגה של ספיידרמן, כשהבינה שאביאל מאוד אוהב. חוץ מזה הביאה איתה מלא מתנות לאביאל.
היא הביאה איתה עוד מתנה מרגשת: כשראו אותה הילדים שלה, מדברת בלי סוף בטלפון ביקשו שתפסיק ותיתן להם גם קצת תשומת לב. "הסברתי להם על הסיפור של אביאלי, ואריאל הבן שלי ששמע שאביאל אוהב זיבלונים (סוג של התמכרות ילדים בת זממנו) רץ לחדר ואסף את כל הזיבלונים שלו לשקית ואמר לי: אמא, זאת מתנה ממני לאביאל!".
לילך הכריזה: "כל המופעים בחנוכה, מעבר למופעה ההתרמה ב - 6 דצמבר, בעיר יוקדשו יוקדשו לכבודו של אביאל ולתרומה עבורו... צפו לשמות גדולים שיגיעו לעיר לטובת התרמה לאביאלי"
עדי אלדר פנה לנירית ואמר לה שכולנו בזה ביחד וסיכת בשלוש מילים לנירית: "את אמא למופת!"
ענת סיפרה גם שרתמה כבר אמנים בסדר גודל ארצי, על הדרך סידרה עוד סיפרה שקשרים שלה באל-על שאביאל יקבל פינוקים בטיסה לארה"ב כולל כניסה לתא הטייס...
נירית משתפת אותנו באמונה גדולה "אביאל חווה את המחלה, בוודאות כדי לצאת ממנה ולעזור לאחרים לכשיגדל".
אנחנו כולנו למען אביאלי, עכשיו הוא הילד של כל כרמיאל!

 
סיפורו של אביאלי

לפני 3 שנים אובחן הילד חיים אביאל בקמן, בן ה- 7 מכרמיאל, במחלה נדירה ששמה פנקוני אנמיה (בכל העולם יש בסך הכל כ-2000 איש החולים במחלה זו).

במהלך השנים נערכו מבצעי חיפושים אחר תורם מח עצם מתאים ועד היום לא נמצא תורם מתאים עבור אביאל.

המסע להצלת חייו של אביאל נמשך כבר שלוש שנים, מזה שנתיים אביאל חי על כדורים אשר מחזיקים אותו בחיים. טיפול זה לא יכול לרפא אותו אלא לתחזק זמנית את מצבו.

לאחרונה הערכים בדמו של אביאל צנחו משמעותית, ובשבוע שעבר נערכה לו בדיקה, בה התברר כי מח העצם של אביאל חדל לתפקד לחלוטין והוא חייב השתלת מח עצם דחופה, בבית חולים סלואן קטרינג, מנהטן, ניו יורק באמצעות הרופא המלווה את הילד, ד"ר פריד בולד.

הילד חייב להגיע תוך שלושה שבועות לבית החולים על מנת לבצע את השתלת מח העצם שתציל את חייו.

המשפחה זקוקה בדחיפות לתרומה בסך 450,000 $. עלות הניתוח כמיליון ש"ח, מביטוח דיקלה/מושלם, המשפחה תקבל 525,000 ש"ח. וזאת בלי שנלקחה בחשבון גם עלות שהות בת שישה חודשים בניו-יורק. מדובר במשפחה שאין לה הון עצמי.

אני פונה אליך בכל לשון של בקשה להרים תרומה להצלת חייו של הילד אביאל.

את התרומה ניתן להעביר ישירות לבנק הדואר: יד עזרא ושולמית מספר - 2881868 או להתקשר לטלאול: 1-900-52-77-11.

                       

                   בואו ביחד נעזור להצלת חייו של חיים אביאל בקמן! 


 

אולי יעניין אותך גם