כותרת
> C;
1/1
אוכל

לא רק שיפודים ותיקווה

כרמיאלי אוכלפורסם: 27.03.14 , 10:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
נכנסנכנסתי למסעדת שיפודי התקווה כהרגלי בכל שבוע,  ביום שישי אני לקוחה מסורה, עכשיו כולם כבר יודעים עם קריאת שורות אלה שהפסקתי לבשל אבל עם אוכל ביתי במחירים כאלה אני לא יכולה שלא להרשות לעצמי להתפנק ולפנק את בני ביתי.
הפעם עם כניסתי למסעדה, הפתיע אותי שלומי ארצי שהתנגן לו ברקע, חיוך של בחורה צעירה ומקסימה שביקשה לעזור לי.
 משהו השתנה באוויר, באווירה, עוד כמה תוספות נהדרות שראו עיניי, מנות עיקריות נוספו חדשות, פחמימות, סלטים ועוד כמה תבניות מלאות ברעיונות חדשים מגוון גדול יותר , מרשים, עציצים ואווירה אחרת מזמינה, שלא נדבר על הריח שנכנסתי, שאני כמעט מסוגלת להריח ברגע זה כשאני נזכרת איזו שבת טעימה הייתה הפעם במיוחד.
או קיי שאלתי, מה השינוי המרענן הזה? מה חדש?
יסמין הציגה את עצמה, בת 29 נשואה ואמא לילדה מהממת בת שנתיים והם ממושב בצת
יסמין מספרת לי שהייתה מנהלת החשבונות של העסק בשנים האחרונות, "הכל הסתדר כמו בסרט טוב, בעלי רצה להיות עצמאי  למנף את החיים מעבר למעגל המינוס והפלוס" .
כשבעל המסעדה רצה למכור, ליסמין היה קל להחליט מתוך הניירת כשהיא יודעת בדיוק מה קורה בספרי החשבונות, מכירה את כולם בשמות, כמה שעות עבודה, כמה מרוויחים, הכל הסתדר כמו פאזל, כל מה שהיו צריכים זו החלטה אמיצה, היא משתפת..
אין ספק שהכרתי זוג יצירתי, עם רעיונות מקסימים, כבר החלו עם אירועים, כדאי לבדוק, ארועים עד 120 איש וכבר יש המלצות.
קייטרינג קבוע בשישי וערבי חג, אירועים, מסעדה מזמינה טעימה בכל השבוע, אוכל ביתי, מגוון של דגים, בשרים, פחמימות סלטים ויופי של קינוחים.
מקום כשר שכדאי לבקר ולאכול בו, קייטרינג מיוחד לפסח, כדאי להתארגן ולהתכונן לחג.
לי יש כבר רשימת הזמנה של עיקריות, פחמימות וסלטים ובחג מטעמים נוספים.

לחצו כאן לאתר של שיפודי התקווה