כותרת
> C;
1/1
ספורט

בשם הבן: קבוצת הכדורגל חופים של כרמיאל תמשיך להנציח את שמו של דניאל סולומון גם בעונה הבאה

כרמיאלי ספורטפורסם: 02.08.17 , 12:25ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

נתנאל הררי, יו"ר קבוצת הכדורגל חופים של כרמיאל, החליט שגם בקיץ הבא, תישא הקבוצה את שמו של דניאל סולומון ז"ל.
בנוסף, הוחלט לצרף את האב, אבי, לצוות הקבוצה והוא צפוי להתמנות למנכ"ל.
ליגת החופים של ישראל, המשוחקת בכל קיץ, הסתיימה לפני שבועיים. הפועל כרמיאל, שרשמה עונה שלישית, רשמה הישג שיא לקבוצה כשהגיעה למעמד חצי הגמר, שם, כזכור, הודחה על ידי אלופת העונה שעברה, בני כפר קאסם.
ההחלטה להנציח את שמו של דניאל ז"ל, שנפטר בגיל 16 בנסיבות טרגיות וכואבות, התקבלה על ידי הררי כבר לפני שנתיים, ומדי שנה גם נערך טקס הנצחה, במסגרתו מוזמנים בני משפחת סולומון לטקס מרגש במהלכו מוענק להם מגן הנצחה לזכרו של בנם ז"ל.
דניאל סולומון ז"ל, אהד מאוד את ענף הכדורגל ואף שיחק בקבוצות הילדים והנוער של הפועל כרמיאל. 
החיבור בין משפחת סולומון לקבוצת החופים היה מהר כאשר שני הצדדים ידעו כבר מההתחלה שמדובר בחיבור מתבקש.
הררי: " היה חשוב לי להקנות לקבוצה ערכים מעבר לחתירה להישגיות והנצחתו של דניאל ז"ל העלתה את המודעות למקרה הטרגי מצד אחד ומצד שני נתנה פרופורציות שהאדם לפני השחקן". 
מבחנת משפחת סולומון, העובדה שדניאל ז"ל היה כל כך מחובר לענף הכדורגל ולהפועל כרמיאל בפרט, היה זה מהלך נכון להנציח את שמו באמצעות קבוצת כדורגל.
האב, אלי סולומון, סיפר כי המחווה שעשתה קבוצת החופים של כרמיאל בהנצחת בנו, נכנסה עמוק ללבו וכבר סוכם על הצטרפותו בעונה הבאה כמנכ"ל הקבוצה. 
הררי: "הנצחתו של דניאל סולומון ז"ל בקבוצה היא דבר מרגש,. אנו רואים בדרך הזאת שבחרנו, להקנות ערכים לדור שלנו ולהביא למודעות על המקרה הטרגי והמצער הזה. ליבנו עם משפחת סולומון היקרה ואני מבטיח שכל עוד אני עומד בראש הקבוצה, הפועל כרמיאל תישא את שמו בכל שנה".