כותרת
> C;
1/1
ספורט

כרמיאל נבחרה לארח את טקס פתיחת הליגה האזורית גליל בכדורשת נשים

כרמיאלי ספורטפורסם: 03.11.17 , 07:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
בקרוב שריקת הפתיחה בליגה אזורית גליל בכדורשת נשים
בטקס הפתיחה של ליגת הגליל בכדורשת, שנערך ב 1.11 בכרמיאל מ"מ ראש העיר כרמיאל ומחזיקת תיק הספורט הגברת רינה גרינברג ,סנדו בנדג'ו מנהל מחלקת הספורט , יו"ר נעמ"ת כרמיאל הגב' גלית אבידור הופמן חברי מועצת העיר משה קונינסקי, רז טישלר ורותם בז'רנו, מנכ"לית איגוד הכדורשת מרב צימרמן, וחברת וועד המנהל וממונה על הצפון אילנית ברקת, לילך רנה וקסמן, מנכ"ל היכל התרבות, לימור מזור, חברת מועצת העיר ואורחים נכבדים נוספים וקהל רב, התגודדו על הפרקט המטופח של אולם מגדים בעיר, 200 שחקניות כדורשת מ-17 הקבוצות, כשהן נרגשות וערוכות לעונה החדשה.
 
עוד לא נשרקה שריקת הפתיחה, וכבר ניכרת היערכות עירנית בקרב הקבוצות המייצגות ישובים שונים. השחקניות  מתאמנות בהתמדה עם המאמנים הקבוצתיים ולמרות הפגרה ניכרת רמה גבוהה ומוטיבציה אמיתית.
הקבוצות מגיעות מכל ישובי הסביבה – כרמיאל, שימשית, ישובי משגב, שלומי, כפר ורדים, סלאמה, נצרת עילית, הסוללים, עפולה .
 
מאיגוד הכדורשת הגוף המארגן את הליגה, נמסר שחל גידול של 50% בהיקף הפעילות האיגוד: כל הישובים שלקחו חלק בליגה בשנה שעברה שולחים נציגות גם השנה, וקבוצות חדשות נרשמו לליגה. בין הקבוצות החדשות ניתן למנות קבוצה מקיבוץ הסוללים, קיבוץ מצובה, יוקנעם, ומשגב
קפטנית קבוצת כרמיאל – יפה לישנסקי "פעילות הכדורשת תורמת רבות לגיבוש נשים מכרמיאל וכן שומרת על אורח חיים בריא. אנחנו מייצגות את העיר בשמחה ובגאווה בזירה הארצית ואף הבאנו הישיגים רבים. נבחרת כרמיאל השתתפה במכבייה ועבורנו זו היתה חוויה יוצאת דופן. אני גאה ושמחה שהעיר שלי היא המארחת את טקס הפתיחה. וזו הזדמנות להגיד תודה לעדי אלדר ראש העיר,לרינה גרינברג ממלאת מקום ראש העיר, לסנדו בנדג'ו מנהל מחלקת ספורט לאלי שדה דובר עיריית כרמיאל ויצחק קפלן יו"ר אליצור כרמיאל על התמיכה בענף הכדורשת בכלל ועל התמיכה בקבוצה בפרט.
חברת הועד המנהל של איגוד הכדורשת, ומנחת הערב אילנית ברקת מוסיפה :"האיגוד שם לו למטרה להנגיש את משחק הכדורשת, לכל אישה באשר היא אישה בישראל.
אנחנו מתייחסות לענף באופן רציני ומקצועי, מכשירות כוח אדם מיומן, ונעזרות באנשי מקצוע מובילים בתחום. הענף כבר מזמן עלה מדרגה מליגה חברתית לליגה ספורטיבית ומקצועית עם אמירה ברורה וחדה, ששמה את ענף הכדורשת על מפת ספורט הנשים בישראל".
 
משחקי הליגת הגליל בכדורשת נערכים בימי רביעי על פי לוח שיפורסם בקרוב, המשחקים פתוחים לקהל הרחב.
ליגת הגליל יצאה לדרך !  בהצלחה !!!
אולי יעניין אותך גם