כותרת
> C;
1/1
ספורט

ליאן מן- לא כל יום פוגשים מתעמלת כזו!

כרמיאלי ספורטפורסם: 30.12.18 , 08:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


ליאן מן בסה"כ בת 10 וכבר הינה ספורטאית מוכשרת שאותרה כפוטנציאל עתידי גדול על ידי איגוד ההתעמלות והאגודה בה מתעמלת- "גילגולים"- האקדמיה למצוינות בהתעמלות כרמיאל.

ליאן החלה להתעמל בהתעמלות מכשירים בגיל 4 ובמהרה התקדמה והגיעה להישגים מרשימים בתחרויות שונות כולל אליפויות ישראל בדרגות שונות במהלך השנים.
ליאן התחילה את שנת הלימודים הנוכחית בתכנית למצוינות בספורט הכוללת 25 שעות אימון שבועיות, מעטפת רפואית תומכת ואימונים אישיים על מנת למצות את הפוטנציאל שטמון בה וכל זאת כדי להגיע לטופ בענף ההתעמלות מכשירים בארץ ובעולם.
על מנת להשיג מטרות אלו, נדרשת ליאן להתאמן בשעות הבוקר בנוסף לאימונים אחר הצהרים לאורך כל השבוע.
פעמיים בשבוע, בתום אימון הבוקר, מגיעה ליאן לבית הספר ובסוף יום הלימודים מגיעה בחזרה לאימון נוסף של 3 שעות, זאת כמובן באגודה אליה שייכת - "גילגולים"- האקדמיה למצוינות בהתעמלות אשר הפכה לבית שני לכל דבר עבור ליאן.

 
כמובן שהכל בתיאום עם המפקחת ובית ספרה אשר תומכים בהצטיינותה של ליאן לאורך הדרך.

לאורך השנים כאשר מתחילה תקופת התחרויות, ליאן מייצגת באמצעות האגודה את העיר כרמיאל בכבוד רב, תוך כדי שהיא קוטפת מקומות מכובדים על הפודיום ומביאה גאווה לאגודה, לעיר ובוודאי גם לעצמה ולמשפחתה התומכת.
אם תשאלו את ליאן מה המכשיר האהוב עליה? היא תאמר כי זה מכשיר המקבילים וקפיצות, לראות את ליאן על מקבילים גורם לבטן להתהפך וללסת ליפול, במיוחד למי שלא מגיע מהתחום וזה חריג עבורו.

ליאן, ילדה בכורה ל-3 ילדים למשפחת מן המתגוררים בעיר כרמיאל, אמא- אליסה דריקר מן, עורכת דין במקצועה ובעלת משרד עצמאי בעיר וכיום גם חברת מועצה ומחזיקת תיק הספורט, האבא- יונתן מן, יועץ השקעות בבנק "דיסקונט" במוקד השקעות חיפה.
בתור ילדה קטנה, ליאן תמיד הייתה מאוד פעילה ומאוד אינטנסיבית! 

החלה ללכת כבר בגיל 10 חודשים ומאז כמעט כל יום הייתה גורמת להורים שלה ולגננת שלה התקפי לב בצורה סדירה.
לא ידעה מה זה לשבת, הכל בריצה והכל בתחרות.
כל הזמן בתזוזה אין סופית, ואם כבר הייתה מצליחה לשבת, הייתה צופה בטלוויזיה בעודה הפוכה.
כבר אז עוד לפני גיל שנה, הוריה החליטו שליאן צריכה ספורט ורשמו אותה לתנועה לתינוקות.
במהרה העניין נהיה קטן עליה, ובסופו של דבר לקראת גיל 4 התוודו הוריה ל"גילגולים", שם במהרה קלטו את הפוטנציאל הטמון בה...ומאז השאר כבר היסטוריה.

ההורים: "ליאן הינה ילדה מאוד כשרונית והישגית.
היא מאוד אוהבת את מה שהיא עושה והיא עושה זאת מהלב ועם מטרה מאוד ברורה. 
חשוב לנו לתת לה את כל התמיכה האפשרית לפתח את עצמה ואת חלומה להגיע הכי רחוק שהיא יכולה, מבחינתה זה אליפות אירופה ואולימפיאדה.

הדרך כלל אינה פשוטה גם עבורנו וגם עבור ליאן אבל אנו שמים את הקושי בצד ומכוונים לעבר העתיד.
כל עוד היא אוהבת ומשקיעה, אנו רתומים לעניין".