כותרת
> C;
1/1
ספורט

בנות הישגי כרמיאל - ספורט זה קודם כל ערכים

כרמיאלי ספורטפורסם: 01.01.14 , 09:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בנות מחלקת הכדורסל של הישגי כרמיאל, מפגינות בד"כ ביצועים יפים על המגרש.

הן מתאמנות, שואפות למצויינות ומודרכות אצל מיטב המאמנים, אבל מסתבר שמאחורי כל העשייה הספורטיבית האיכותית הזאת יש קודם כל ולפני הכל, אווירה של משפחה והרבה עשייה חינוכית איכותית.

במחלקת הנשים של הישגי כרמיאל לא נחים לרגע. בחנוכה חגגו שם הדלקת נרות וארוחה עליזה אצל אחת המאמנות בבית. הנערות ארגנו לעצמן לילה לבן, הבנות הצעירות מהטרום ליגה במכללה לכדורסל נהנו מיום גיבוש במתחם קארטינג. כל מחלקת הנשים כולה הדרימה לתל אביב, למשחק של מכבי, וכמובן שלא עובר שם יום הולדת בלי שיציינו אותו בחגיגה עליזה.
בשבועיים האחרונים זכו גם המאמנים יואב הלר ובן שוורץ למסיבת הפתעה לכבוד יום ההולדת, כולל בלונים, עוגה , ברכות והפתעות אחרות.

יואב הלר, מנהל מחלקת הנשים: "חשוב לנו בהחלט להגיע להישגים מעולים בכדורסל, אבל לא פחות חשוב לנו לטפח את השחקניות, לתת להן תחושה של בית ומשפחה. הבנות יודעות שאצלנו קודם כל ולפני הכל הצד האישי והערכי הוא החשוב".

שקד גל עוזרת מאמן של קבוצת הטרום ליגה וילדות: הבנות לא משחקות כדורסל רק כי זה כיף, הן לא אוהבות לרוץ באימונים,לעשות כושר,אבל הן לא יכולות לחיות בלי זה, הן חיות בשביל האימונים, המסיבות, הנסיעות אוטובוס הארוכות, החגיגות, הן חיות בשביל הקבוצה שלהן שנהייתה משפחה עבורן. הן חיות בשביל התחרות, בשביל החברים, האימונים, הזיכרונות, הכאב, זה מי שהן. זה מי שאנחנו.

לאתר של ספורט הישגי בכרמיאלי:  http://www.karmieli.co.il/%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-%D7%94%D7%99%D7%A9%D7%92%D7%99